בחר במקום הלא נכון? ואן דר וארט על פליקס

קשר העבר ביקר את סימואנה וניתח את היהלום הפורטוגלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.20 - 16:55
האם יהיה שינוי? פליקס מתוסכל (getty)
האם יהיה שינוי? פליקס מתוסכל (getty)
תחילת כתבה

לאחר עונות אדירות במדי הקולצ'ונרוס אנטואן גריזמן עזב בקיץ את אתלטיקו, כשלנעליים הגדולות שלו הגיע בסכום שיא ז'ואאו פליקס. יותר מחצי עונה עברה ועד כה הפורטוגלי לא הותיר רושם חיובי בוונדה מטרופוליטנו בלשון המעטה. החלוץ מתקשה לשחזר את היכולת הטובה מבנפיקה ומציג מאזן דל של 4 שערים ובישול 2 בכל המסגרות, כאשר אתלטיקו מתקשה ליצור מצבים וכבשה מספר מעליב של 22 שערים ב-22 מחזורי ליגה.

רפאל ואן דר וארט, כוכבה לשעבר של היריבה העירונית ריאל מדריד, דיבר על היהלום הצעיר וסיפק את תובנותיו בנושא: "פליקס הוא כדורגלן מצוין, אך הוא משחק במועדון הלא נכון עבורו, עם המאמן הלא נכון עבורו".

קשר העבר קיווה שהקולצ'ונרוס ישנו את סגנון המשחק עבור החלוץ המוכשר אך הוא התבדה: "כשפליקס חתם בקיץ האמנתי שסימואנה ישנה את סגנון המשחק שלו ואתלטיקו תתחיל לשחק כדורגל התקפי, אך צורת המשחק של הקבוצה לא השתנתה וזה מקשה על הכוכב הצעיר". בסיום ההולנדי העביר ביקורת גם על סימואנה: "על מנת שפליקס יפרח אתלטיקו צריכה להחזיק יותר בכדור, דבר שלא מאפיין אותה כלל תחת צ'ולו. בכדי שפליקס יראה את היכולות שלו הכדור צריך להיות ברגליים שלו וכך הוא יכתיב את קצב המשחק".