מתח גבוה: שני בכירים התעמתו באימון בארסה

משבר חברתי? דיווח: ריב בין השחקנים עלה לטונים גבוהים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.20 - 17:01
תחילת כתבה

טכנית, ברצלונה עוד יכולה לסיים את העונה הזאת עם תואר משולש: הם חזק במירוץ בליגה, הוגרלו לרבע גמר גביע המלך וישחקו בשמינית גמר ליגת האלופות. אבל גם אם היא עדיין בעיצומה, ברור שזו לא עונה מוצלחת של המועדון. הכדורגל הבלתי טיפוסי, בתוספת שרשרת תוצאות מאכזבת, גרמה להנהלה להחליט על פיטורי מאמן לראשונה מזה 17 שנה. אבל אם מישהו חשב שהדברים אחרי עידן ארנסטו ואלוורדה יסתדרו מאליהם, הרי שהיום (שני) מתברר אחרת.

ה"אס" הספרדי מדווח, כי קיימת אווירה מתוחה בחדר ההלבשה של הקטאלונים. לשיא הדברים הגיעו ביום שלישי האחרון, כי במהלך משחק שהתנהל בתוך האימון, שני שחקנים "במשקל כבד" (בתרגום חופשי, שחקנים בכירים) התעמתו ביניהם, כאשר חילופי הדברים בין השניים הגיעו לטונים גבוהים. עם זאת, סירבו שם לנקוב בשמות.

הסיטואציה החברתית, ככל הנראה שאריות מתקופת ואלוורדה, שנשארו גם תחת קיקה סטיין, מתחברת גם ליכולת מאכזבת יחסית של ברצלונה ברמה המקצועית: חמישה משחקים העביר המאמן החדש, מתוכם הוא כבר הפסיד אחד בוולנסיה, וגם ביתר המשחקים הקבוצה שלו לא הצליחה להרשים. ברור שדברים עוד צריכים להתחבר, אבל כנראה שגם ברמה הפנימית, מצפה לקיקה עוד הרבה עבודה.