מורון יוחתם בתום המשחק? סטיין מוכן לבטיס

מאמן בארסה ינסה לפתות את חלוץ האקסית, פאטי יסגור מעגל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.20 - 19:45
תחילת כתבה

אחרי ההדחה הכואבת מגביע המלך וההפסד בדקה ה-93 לבילבאו, קיקה סטיין וברצלונה יקוו להתאושש אצל האקסית של המאמן החדש, בטיס, כאשר כל העיניים מופנות לכיוונו של סטיין - שעדיין לא הותיר חותם מאז הצטרף. החדשות הרעות: ריאל מדריד גברה על המשוכה שלה והגדילה את הפער לשש נקודות בפסגה, וכעת, הכדור ברגליים של הקטאלונים.

"יש לנו ידע נרחב ועמוק על שחקני בטיס", אמר סטיין במסיבת עיתונאים. "יהיה משחק קשה ביותר. עבורי מדובר במשחק מאד מיוחד, אבל אמרתי בעבר ואגיד זאת שוב - אני תמיד מנסה לבודד את עצמי מרעשים חיצוניים. אני מתרכז בכדורגל ובלעשות את העבודה שלי. זה לא נכון שהייתי יכול לחזור לבטיס העונה. החודשים האחרונים שלי שם היו קשים, אבל הכל נשכח. הייתי מאושר מאד שם, אין לי שום טינה לאף אחד".

המאמן נשאל לגבי בעיית החלוצים ואם יש תכנון לרכש: "כן, אנחנו צריכים חלוץ חדש. יש שמות על השולחן, אבל זה תלוי בהרבה מאד דברים. אנחנו צריכים לקבל אישור להחתים מישהו. בינתיים יש שחקני נוער שבהחלט יכולים לעזור לנו. אראוחו ייסע איתנו לסביליה. ניצחון יביא לנו דחיפה גדולה. כמובן שקשה להפסיד ולהיות מודחים מגביע, אבל למדנו מזה המון. אנחנו צריכים להפיק לקחים מהמשחק ההוא".

ובעוד המאמן הודה, הדיבורים ברקע בנוגע לחיפושים אחר חלוץ נמשכים. בל'אקיפ הצרפתי דיווחו היום שאדינסון קבאני דחה הצעה מברצלונה ביום האחרון של חלון ההעברות, בגלל שהוא עדיין האמין שקיים סיכוי לסגירת עסקה עם אתטיקו מדריד. מי שכן עשוי להגיע הוא לורן מורון, חלוצה של אותה בטיס. החלוץ בן ה-26, שמכיר טוב את סטיין, עונה לכל ההגדרות שחלוץ ברצלונה צריך לענות עליהם, וייתכן שהקטאלונים ינצלו את הנסיעה כדי לסגור עסקה.

בינתיים, שחקנים צעירים רבים מקבוצת המשנה של המועדון התאמנו היום עם הקבוצה הראשית וככל הנראה ישולבו בסגל מחר. מדובר באינייאקי פניה, אראוחו, ריקי פוץ', מתאוס פריירה וכמובן - אנסו פאטי, שעבורו זאת תהיה סגירת מעגל. הכוכב בפוטנציה ערך את הבכורה שלו בבוגרים מול אותה בטיס לפני כחמישה חודשים בלבד. מאז ועד היום, פאטי רשם כבר 20 משחקים, הבקיע חמישה שערים ובישל שער נוסף. בסך הכל 910 דקות בבוגרים של בארסה, שהעלו את תג המחיר שלו בלא פחות מ-40 מיליון יורו על פי 'טראנספרמרקט'.