דיווח: מועמדותו של אנחל לבארסה התקררה

17:00: הקטאלונים מול חטאפה, סטיין זימן חלוץ מבארסה ב'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.02.20 - 09:45
תחילת כתבה

אחרי שהזיעה מול ריאל בטיס, ברצלונה רוצה לחבר ניצחון ליגה שלישי ברציפות כשתארח הערב (שבת, 17:00) את חטאפה בקאמפ נואו, ותוכל להיצמד, לפחות זמנית, לריאל מדריד בפסגה. מי שנמצא במוקד המפגש הוא לא אחר מאשר חלוץ האסולונס, אנחל רודריגס.

כידוע, בהנהלת הבלאוגרנה עוסקים בעיקר בצירופו של חלוץ בעקבות פציעותיהם של עוסמאן דמבלה ולואיס סוארס, והמועמד הבכיר הוא הספרדי בן ה-21 של חטאפה. בקבוצה כבר קיבלו את האישור הרפואי בעקבות הניתוח של דמבלה, שיאפשר להם כעת להחתים חלוץ באופן חריג שבועיים לאחר סגירת חלון ההעברות של ינואר - דבר שאושר ע"י ההתאחדות. אולם, לפי המונדו דפורטיבו, המועמדות של אנחל התקררה, שכן ייתכן כי מועמדים אחרים יהיו על הפרק, וגם בשל הרצון של חטאפה להשאיר את החלוץ.

למרות המוקשים, ולאחר שהתקבל האישור המיוחד, מעברו של אנחל לקטלוניה נראה סלול. גם המחיר עצמו די ברור, ובארסה תשלם את סעיף השחרור של החלוץ, שעומד על 10 מיליון יורו.

עם זאת, לפי כלי התקשורת בספרד, אנחל הוא לא המועמד היחיד לחזק את ההתקפה של סטיין, שתומך גם בהגעתו של לורן מורון בן ה-26 מריאל בטיס, ושנות נוספים הם לוקאס פרס (31, אלאבס), רוג'ר מארטי (29, לבאנטה), אנטה בודימיר (28, מאיורקה) ואנס אונאל (22, ויאדוליד).

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, סטיין דיבר על האפשרות שקבוצתו תתחזק: "כולם רוצים להיות הכי טובים שהם יכולים. נסתגל לכל מצב שיהיה. בואו נראה אם יתנו לנו לצרף רכש. מה שעשיתי כל החיים זה להסתפק במה שיש לי. אם יגיע שחקן זה עדיף בגלל הפציעה של דמבלה. אבל נמצא פיתרון בכל מקרה. לורן? אם רובי אמר שהוא לא עוזב, אין מה לעשות".

על המאבק בצמרת נגד ריאל מדריד, המאמן אמר: "הרבה אליפויות מוכרעות בפרטים הקטנים. במשחקים האחרונים האמת שהסיכויים שלנו זהים. יש מרחק של שלוש נקודות ונשאר לנו משחק בברנבאו, ואנחנו יודעים על מה אנחנו משחקים".

"חטאפה מוכיחה שהיא עושה טוב את הדברים כבר תקופה. יש לה תוכנית שמתפתחת טוב והביאה אותה לאיפה שהיא נמצאת. זו קבוצה שקשה מאוד לנצח. הסגנונות שונים ומה שחשוב זה שהתוכנית והיכולת שלנו יתעלו על שלהם. ברור לנו איך נשחק וגם להם".

בינתיים, בעקבות המחסור החלק הקדמי, סטיין זימן למשחק את חלוץ ברצלונה ב', ריי מנאג' האלבני בן ה-22. "זה שחקן שיכול לעזור לנו", הסביר סטיין את הזימון. "במקרה שלאחד השחקנים יקרה משהו, יהיה לנו חילוף".