טר-שטגן יהפוך לשוער בעל השכר הגבוה בעולם

דיווח: ברצלונה רוצה לשדרג את חוזהו של הגרמני ששוקל את עתידו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.20 - 11:45
תחילת כתבה

ברצלונה אומנם לא תשוב לשחק כדורגל לפחות עד תחילת אפריל, אך זה לא מונע מהמועדון לחשוב קדימה. לפי דיווח ב"מונדו דפורטיבו", מוליכת הליגה מתכננת להציע לגרמני המצטיין שלה, מארק-אנדרה טר-שטגן שדרוג בחוזהו, שהיפוך אותו לשוער בעל השכר הגבוה בעולם.

לאחרונה, פורסם שטר-שטגן הביע ספקות בנוגע להמשך עתידו בקאמפ נואו, מאחר שהחזיק בהצעות מפתות מצד צ'לסי, באיירן מינכן ויובנטוס, בנוסף לכך שהבחין בירידה במחויבות של חלק מחבריו בברצלונה. עוד פורסם בנושא שסוכנו, גרד פום-ברוך הודיע לאריק אבידל שהוא מעדיף לעזוב מאשר להאריך את חוזהו שיסתיים ב-2022, אך הדבר הוכחש על ידי ברצלונה בטענה שהוא בונה בית בקטלוניה, צעד שפורש כרצון של השוער להמשיך במועדון.

עם זאת, נראה שהצדדים נפגשו שוב לאחרונה ורוצים להאריך את חוזהו של הגרמני בהקדם האפשרי, בארבע או בחמש עונות נוספות, וכרגע הפער בין הצדדים הוא בעיקר בנושא הכלכלי. בכל מראה, נראה שככל שהחוזה יהיה קצר יותר, טר-שטגן ידרוש שכר שנתי גבוה יותר. בכל מקרה, השדרוג בשכר יהיה משמעותי עבור השוער שנחשב בעיני רבים לטוב בעולם.

בנושף לשכרו השנתי, גם סעיף השחרור של השוער, שנחתם ב-2014 אז נרכש מבורוסיה מנשנגלדבאך תמורת 12 מיליון יורו, צפוי להתעדכן לגדול באופן ניכר. כיום, הוא עומד על 180 מיליון יורו, סכום שעשוי להיראות מעט מגוחך במציאות הנוכחית.