"כשהסיוט הזה ייגמר נארגן קלאסיקו וינטג'"

מחמאות, עקיצות והבטחות בטוויטר בין אגדות ברצלונה וריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 15:23
תחילת כתבה

בזמן שבספרד מחפשים דרכים להעביר את הזמן בסגר שהוטל בעקבות נגיף הקורונה, הרשתות החברתיות הן מפלט לא רע. היום (שני) הן סיפקו פגישת מחזור מסקרנת של תור הזהב שלנבחרת ספרד, שזכה במונדיאל ובשתי אליפויות אירופה, שגרר מחמאות, עקיצות וגם לא מעט ציפיות לקראת היום שאחרי המגיפה.

הכל התחיל כשחשבון הטוויטר של הליגה הספרדית העלה סרטון על מסירות העומק של צ'אבי, עם הכותרת: "לראות את צ'אבי משחק היה מעדן". וחברו בקישור האגדי של ברצלונה ונבחרת ספרד, אנדרס אינייסטה, כתב בתגובה: "ועוד יותר מזה לראות את זה בכל יום מחמישה מטרים".

מי שהיה הקפטן של השניים בבלאוגרנה, קרלס פויול, הגיב לציוץ של אינייסטה ושיתף בזווית הראייה שלו מההגנה לבישולים: "אתה לא יכול לדמיין איך היה לראות את זה כמה מטרים מאחורה".

איקר קסיאס, ששיחק נגד השלושה לא מעט במפגשים בין ברצלונה לריאל מדריד, סיפר: "זה מצחיק, אבל הייתי צריך לראות זה כמה פעמים מולי. כבר ראיתי הכל, אבל זה היה מטורף! כשכל הסיוט הזה ייגמר, אנחנו צריכים לאסוף יחד את כל האגדות ולארגן קלאסיקו וינטג'! כדי לאסוף כסף לנזקקים".

כאן הצטרף לשיחה קשר מונאקו בהווה וברצלונה בעבר, ססק פברגאס, שהיה שותף ללא מעט משחקי קלאסיקו סוערים בתחילת העשור הקודם, שאל בהומור: "ומי יהיה השופט?" יחד עם ההשטאג: "שיקפצו כבר כל השונאים".  

בתגובה, קסיאס תייג את שופט העבר, איטוראלדה גונסאלס, וכתב: "אל תיעלב, אבל בבקשה שזה לא יהיה אתה, זה יהיה כמו לשחק נגד 12!". השופט הגיב בהומור וכתב: "תמיד אהבת את זה קשה. שולח לך חיבוק, שוער". וססק? הוא המשיך בעקיצות כשצירף אנימציה של אמבפה בוכה.