"אינטר רצינית לגבי למסי, הצעה כבר הוגשה"

מופרך? בארגנטינה לא פוסלים. סוכנו של לאוטרו סיפק הבהרות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.20 - 12:51
תחילת כתבה

זה נשמע קצת מופרך, אולי אפילו סוריאליסטי, אבל יכול להיות שליאו מסי יסיים את הקריירה מחוץ לברצלונה? אחרי שנשיא אינטר בעבר, מאסימו מוראטי, גרם ללא מעט גבות להתרומם כשטען שאינטר חושבת ברצינות על צירופו של הפרעוש, הגיע תורה של התקשורת הארגנטינית לחקור את הנושא לעומק.

נכון, עבור רוב אוהדי הכדורגל זה מרגיש כמו מעבר בלתי אפשרי - אבל בתכנית הספורט של רשת TNT חושבים אחרת, וכבר מדמיינים כיצד יראה האיחוד של מסי ורונאלדו בסרייה איי. "אוהדי אינטר כבר נכנסו לכוננות לפני יומיים, עם דבריו של הנשיא לשעבר", אמרו בתכנית. "הוא אמנם תיקן את עצמו למחרת, אבל בארגנטינה מאמינים שהעסקה לא בלתי אפשרית".

"מבחינת מנהיגותו, אגדת בארסה נמצא בשפל חדש בקריירה המפוארת שלו, כששאלת הקיצוץ הייתה הסיבה האחרונה לחיכוכים", הם המשיכו בניתוח. "ליאו מחזיק בהצעת ניואל'ס אולד בויס לחזור הביתה לארגנטינה, אבל אינטר באמת דוחפת למעבר הענק. ההחלטה תהיה של מסי, המו"מ כבר החל ואינטר תחכה לראות כיצד תסתיים העונה".

הראיון הזה התקבל בגיחוך כמעט בכל מקום בעולם כמובן, מה גם שמסי אמר בעצמו שהוא מעוניין לסיים את הקריירה בבארסה, אבל הסכסוכים עם הנהלת הקבוצה הופכים את הספקולציה הזו למפחידה הרבה יותר עבור הקטאלונים.

ובינתיים, המעקב סביב עתידו של לאוטרו מרטינס נמשך. סוכנו של חלוץ אינטר, שמבוקש על ידי בארסה וריאל מדריד, הבהיר הבוקר כי "הוא ממשיך כאילו כלום לא קורה, ומתרכז רק באינטר. יש לו חוזה לחמש שנים". אך באותה נשימה הוא הזכיר לצופים ש"זה כבוד גדול לקבל מחמאות ממסי, השחקן הטוב בעולם. יש בינו לבין לאוטרו קשר טוב".