קח אותי טימו: מלחמת הגרסאות בנוגע לוורנר

הגיבוי של ברצלונה או מטרת העל של ליברפול? הצרות של חלוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.04.20 - 13:35
תחילת כתבה

כבכל קיץ, גם הפעם יהיו שניים או שלשוה שחקנים שנשמע את שמם קצת יותר מכולם. בקיץ שעבר אלה היו ניימאר, דה ליכט וגריזמן, ובקיץ הנוכחי נראה היה שלאטורו מרטינס יהיה תחת עין המצלמה קצת יותר מהשאר, אבל לאט לאט מצטרף אליו חלוץ נוסף - טימו ורנר. והבוקר (שישי) החלה מלחמת גרסאות: ליברפול או ברצלונה?

אמש דווח ב'סקיי ספורטס' שוורנר הסכים לחתום בשורות המייטי רדס, שישלמו עבורו את סעיף היציאה מהחוזה, שעומד על 52 מיליון יורו ופג ב-15 ביוני. אבל, ופה יש אבל גדול, ליברפול לא מוכנה לשלם את הסעיף ולו דקה אחת קודם, מה שנותן לקבוצות אחרות - בדגש על איזה אחת, ברצלונה - לתת קונטרה.

בינתיים, ב'מונדו דפורטיבו' דיווחו שנערכה פגישה חשאית בין אביו של ורנר לנציגי ברצלונה, אריק אבידל ורמון פלאנס, בגרמניה. על פי הדיווח, וכדיוע לנו, בארסה מחפשת בנרות מישהו שיירש את מקומו של לואיס סוארס, כשהשם העיקרי על המף הוא לאוטרו מרטינס מאינטר. אלא שהחתמתו של מרטינס לא הולכת להיות מהלך פשוט כל כך, על אף רצונו להגיע לקטאלוניה ולהתאחד עם חברו מסי.

כמובן שבארסה מעדיפה לצרף את מרטינס וחלוץ לייפציג הוא רק תכנית הגיבוי, אבל בתקשורת הקטאלונית בטוחים שהומ"מ הופך רציני יותר ויותר. הפגישה עם אביו של החלוץ נערכה רגעים ספורים לפני סגירת השמיים בעקבות מגפת הקורונה, ב-12 במארס, ועל פי הדיווחים תוצאותיה היו חיוביות. כך או כך, החלוץ עצמו כבר העיד לא מזמן ש"ליברפול מתאימה לו ויש לה את המאמן הטוב בעולם" - מה שאולי מרמז על העתיד הקרב ובא.