הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עכשיו ראינו הכל: שיתוף פעולה היסטורי בין ברצלונה למדריד

ארבעת העיתונים הגדולים במדינה - שניים מזוהים עם ריאל ושניים עם בארסה - יוציאו מהדורה משותפת למען תמיכה בצוותי הרפואה המקומיים. היוזמים: נדאל וגאסול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.20 - 20:02
תחילת כתבה

רפאל נדאל ופאו גאסול הם שניים מהספורטאים הספרדיים הגדולים בהיסטוריה, אם לא שני הגדולים מכולם. כעת, בחסות משבר נגיף הקורונה, השניים אחראיים לעוד פרק היסטורי בספורט המקומי, כזה שקשה היה להאמין שניתן בכלל להעלות על הדעת. הפרטים בפסקה הבאה.

"מארקה", "אס", "אל מונדו דפורטיבו" ו"ספורט" - ארבעת עיתוני הספורט הגדולים בספרד, אשר שניים מהם מזוהים עם מדריד ("מארקה" ו"אס") ושניים עם ברצלונה ("אל מונדו דפורטיבו" ו"ספורט") - יוציאו ביום שני מהדורה משותפת. הסיבה המבורכת: תמיכה בצוותי הרפואה בספרד, בחסות קמפיין גיוס הכספים של נדאל-את-גאסול. עד כה, גויסו כבר למעלה מ-11 מיליון יורו.

חשוב להבין, אותם ארבעת עיתונים מתחרים ביניהם על הקוראים מדי יום ואף נוהגים לשלוח עקיצות הדדיות, שכן במובן מסוים הם משמשים שופרות לריאל מדריד ולברצלונה, שתי היריבות הגדולות והמושבעות בכדורגל הספרדי. במילים אחרות, אם שיתוף פעולה שכזה יוצא אל הפועל - אז כנראה שבאמת ראינו הכל בספורט העולמי.

במסגרת המהדורה המשותפת יהיו ראיונות נרחבים עם גאסול ועם נדאל, והיא תכלול ראיונות או טורים עם אנשי ספורט מקומיים נוספים, בהם מארק מארקס, ז'ולן לופטגי, אלחנדרו ואלוורדה, סרחיו גארסיה, פליסיאנו לופס ועוד.