טר שטגן: "מאושר בברצלונה, מה עוד אני יכול לבקש?"

השוער הגרמני ערך לייב-צ'אט באינסטגרם עם מעריצים וסיפר: "כבר היו לנו שיחות בקשר להארכת החוזה, אבל יש דברים חשובים יותר כעת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 06:20
תחילת כתבה

עם כל הכבוד ללואיס סוארס, לסרחיו בוסקטס ולאחרים, השחקן החשוב ביותר בשנים האחרונות בברצלונה - אחרי ליונל מסי כמובן - הוא האיש שעומד בין הקורות, מארק-אנדרה טר שטגן. לכן, אין פלא שעתידו של השוער הגרמני הפנטסטי מעסיק את התקשורת הקטאלונית וגם מחוצה לה, וספקולציות לגבי עזיבתו את קאמפ נואו בקיץ הקרוב כבר התחילו לצוף.

כעת, במהלך לייב-צ'אט שערך באינסטגרם עם מעריצים, טר שטגן הגיב לאותן שמועות - ושלח מסר מרגיע לעבר האוהדים. יחד עם זאת, הוא לא הבהיר באופן חד משמעי כי בכוונתו להישאר. "אני מאושר בברצלונה, הקבוצה במצב טוב, מה עוד אני יכול לבקש?", אמר הגרמני בן ה-28.

טר שטגן התייחס בהמשך למגעים לגבי הארכת חוזהו אצל אלופת ספרד ואמר: "כבר קיימנו שיחה ראשונה בנושא, אבל כפי שכבר אמרתי - עצרנו את המגעים בשלב זה כי יש כרגע דברים הרבה יותר חשובים לעסוק בהם". השוער הגרמני, אם זה לא ברור, התכוון למגפת הקורונה.

כזכור, מארק-אנדרה טר שטגן נרכש על ידי ברצלונה בקיץ 2014 מבורוסיה מנשנגלדבאך תמורת סכום "מצחיק" של 12 מיליון יורו. תחילה חתם על חוזה לחמש שנים, אבל כבר בקיץ 2017 - אחרי שהוכיח על המגרש כי בארסה עשתה את ההחלטה הנכונה כשצירפה אותו - זכה להארכת חוזה עד 2022. לטר שטגן ארבע זכיות באליפות, ארבע זכיות בגביע הספרדי וזכייה אחת בליגת האלופות עם ברצלונה.