פיאניץ' הסכים לעבור לבארסה, ארתור ליובה?

הבוסני נתן אור ירוק, מחלוקות על מי שיעשה את הדרך ההפוכה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.20 - 10:14
תחילת כתבה

בחודשים האחרונים השם החם בכל הנוגע למעבר אפשרי לברצלונה הוא ללא ספק לאוטרו מרטינס, חלוצה של אינטר. אבל היום (שישי), חרף גל השמועות המתמשך, השם שעלה ונראה קרוב מתמיד הוא דווקא שחקנה של יובנטוס, מיראלם פיאניץ', שעל פי הדיווחים נתן אור ירוק למעבר לקבוצה הקטאלונית.

המעבר המדובר נראה ממשי מתמיד. הקשר הבוסני בן ה-30, שמוערך בכ-52 מליון יורו, הוא הפנים שברצלונה רוצה בקישור שלה לשנים הקרובות. יובנטוס כנראה לא תתנגד, אבל ברצונה לקבל תמורה חזרה. מי שבגברת הזקנה רוצים שיעשה את הדרך ההפוכה לטורינו הוא ארתור.

מצידה של ברצלונה, לכלול את הברזילאי הצעיר בעסקה הזאת כרגע לא בא בחשבון. השמות שהיא מוכנה לשחרר לטובת הגעתו של פיאניץ' לבלאוגרנה הם איבן ראקיטיץ' וארתורו וידאל, עליהם כבר פורסם בעבר שעשויים לעזוב בקיץ.

בשורה התחתונה, נראה שלהבדיל משמות אחרים שהוזכרו ככאלו שיחברו לקבוצה של לאו מסי ולואיס סוארס, פיאניץ' כנראה כבר הגיע להסכמות עם ברצלונה ונראה שלמעט כמה מכשולים בדרך, יהיה בלתי נמנע שהוא אכן יעשה את המעבר.

פיאניץ' הצטרף לשורותיה של יובנטוס ב-2016 ומאז הפך בורג חשוב בקבוצה ששלטה ביד רמה בסריה A. בעונה החולפת, רשם הקשר 32 הופעות במדי הקבוצה ושלושה שערים בכל המסגרות. מעניין יהיה לראות אם וכיצד הוא יצליח להשתלב בקבוצת הפאר מספרד.