לאוטרו מרטינס: אינטר דחתה הצעת ענק של ברצלונה

טייק ראשון: הקטאלונים היו מוכנים לשלם 70 מיליון יורו ולהוסיף לעסקה את וידאל וסמדו, אך על פי הדיווחים נענו בשלילה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.20 - 18:50
תחילת כתבה

השחקן המרכזי עליו ברצלונה שמה עין לרכש בקיץ הקרוב הוא ללא ספק לאוטרו מרטינס. אחרי ים של שמועות בנוגע לרצון של אלופת ספרד להביא לשורותיה את החלוץ הארגנטיני, היום (שני) הגיע דיווח מאחד הכתבים היותר מוערכים באיטליה, ניקולו שירה, לפיו אינטר קיבלה הצעה ראשונה ודי מכובדת, אך דחתה אותה.

על פי הדיווח, הקטאלונים היו מוכנים לשלם לא פחות מ-70 מיליון יורו ולהוסיף לעסקה גם שני שחקנים - ארתורו וידאל ונלסון סמדו. אולם, כאמור, הנראזורי לא הסכימו, ומכאן עולה השאלה האם מדובר בניסיון ליצור מו"מ כדי להגדיל את הסכום, או שמא באינטר החליטו שרוצים לשמור על החלוץ בן ה-22 כמה שיותר חזק.

זה כבר לא סוד גדול שבמועדון מצפון-מזרח ספרד קיים רצון למכור שחקנים או לשלב אותם בעסקאות על מנת להביא רכש ולרענן קצת את הסגל, כאשר גם איוון ראקיטיץ', ארתור וקרלס אלנייה מועמדים לעזוב. דבר דומה אפשר להגיד גם לגבי הניסיון של הקטאלונים להחתים את מירלם פיאניץ' מיובנטוס.

במקביל, בעיתון "גאזטה" האיטלקי פורסמו פרטים בנוגע למו"מ של בארסה עם מרטינס עצמו, שכבר הצהיר כי הוא מעוניין להגיע לשם. על פי מה שנכתב, ראשי המועדון הציעו לחלוץ אינטר חוזה של 10 מיליון יורו לעונה, מספרים שהכחולים-שחורים מארץ המגף לא יוכלו להגיע אליהם כדי לשמור עליו בשורותיהם.