נפגעה קשה? על מכירת החיסול שמתכננת ריאל

למרות הקיצוצים, בייל וחאמס עשויים לעזוב הקיץ ללא תמורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.20 - 07:25
תחילת כתבה

שחקני ריאל אמנם הסכימו לקצץ סכום ניכר ממשכורתם, הן בעונה הנוכחית והן בעונה הבאה, אבל האם ייתכן שזה עדיין לא מספיק? באנגליה דווח הבוקר (שישי) שריאל מדריד, שמחזיקים בסגל רחב שעוד צפוי להתרחב, עשויה למכור שחקנים ללא תמורה - כשבראשם עומד גארת' בייל.

כזכור, כמו בברצלונה, כך גם במדריד השחקנים הסכימו לקיצוץ של 30% בעונה הבאה. אלא שהבלאנקוס, שצפוייים להחזיר שחקנים רבים מהשאלה בעונה הבאה, יהיו בבעיה בכל זאת - שכן הסגל של זינדין זידאן מונה לא פחות מ-36 שחקנים.

אז מה עושים במצב שכזה? מנסים "להיפטר" מחוזה שמן במיוחד שגם ככה לא היה בו יותר מדי צורך. כזה הוא החוזה שלך הוולשי. ריאל ניסתה למכור אותו כבר בקיץ שעבר, אך העסקה הסינית נפלה בדקה התשעים בגלל כספים. אם תגיע הקיץ הצעה ראויה, שתכסה את מלוא שכרו של בייל, ריאל לא תהסס - כך טוענים ב'דיילי מייל'. אגב, גם חאמס רודריגס עשוי לעשות דרך זהה.

בינתיים, בספרד מנסים לחזור לעניינים ובתקשורת דווח שהחל מיום שני, יורשו הקבוצות להתאמן בקבוצות של עד תשעה שחקנים. ריאל עצמה כבר החלה להתאמן, כמובן, אך עדיין ללא מגע - כשיוביץ' (שבר בקרסול) ומריאנו (רגישות בשריר) נעדרים. בניגוד אליהם, מרקו אסנסיו ואדן הזאר חוזרים לשגרת אימונים, כשהשני כבר מגביר קצב.