"לפול פוגבה יש את מה שריאל מדריד צריכה"

כריסטוף דוגארי משוכנע שקשר יונייטד מתאים: "הוא שחקן של שערים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.05.20 - 20:36
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

פול פוגבה לאן? אלוף העולם עם נבחרת צרפת, שנרכש על ידי מנצ'סטר יונייטד ב-105 מיליון ליש"ט בקיץ 2016 לא הצליח להצעיד את המועדון קדימה. לאחרונה ישנם לא מעט דיווחים על עזיבה אפשרית של הקשר, כשריאל מדריד היא המועמדת המרכזית לקלוט אותו. שחקן העבר, כריסטוף דוגארי, שזכה במונדיאל 98' עם צרפת, התייחס לעתידו המקצועי של פוגבה.

"כולם יכולים לראות שחוליית הקישור של ריאל מדריד הזדקנה מעט", אמר דוגארי בראיון ל'אס', "יש לקבוצה בעיות במרכז השדה ואין לה מספיק שחקנים שיכולים להצטרף להתקפה מקו שני. פוגבה יכול לעשות את זה, הוא שחקן של שערים. מבחינתי יש לו את מה שריאל מדריד צריכה"

"העונה האחרונה הייתה מאוד קשה עבורו", סיפר הצרפתי על הקשר שרשם רק 7 הופעות פרמיירליג, "הוא סבל מפציעות ויונייטד לא שיחקה טוב, אבל בכל פעם שהוא עלה למגרש הוא חזר במהירות לרמה הרגילה שלו".

למרות רצונו של המאמן זינדין זידאן מסתמן כי העברה של פוגבה לסנטיאגו ברנבאו לבלאנקוס תהיה לא פשוטה בשל ההוצאה הכלכלית הגבוהה אחרי תקופת הקורונה. לכן, שם ריאלי יותר להגיע לקישור הוא אדוארדו קמבינגה בן ה-17 מראן הצרפתית שעלוו עשויה להגיע לכדי 40 מיליון יורו.