"לאוטרו מרטינס לא יימכר. בארסה מעוניינת? שתשלם"

אינטר העבירה מסר חד, הקטאלונים ישלמו על החלוץ 111 מיליון יורו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.20 - 06:43
תחילת כתבה

עבור קבוצה גדולה, בטח אחת כמו ברצלונה, לשכנע שחקנים להגיע לשורותיה זו לא משימה קשה כל כך - המשימה הקשה באמת היא לשכנע את קבוצתו לשחרר אותו במחיר מינימלי. וזו בדיוק הנקודה אותה ברצלונה מתקשה לחצות: אחרי שהגיעה להסכם עם לאוטרו מרטינס, האם בארסה תצליח למצוא את המתווה שירצה את אינטר?

אם תשאלו את המנהל המקצועי של הקבוצה מארץ המגף, פיירו אוייליו, יש דבר אחד שיצליח לשכנע את אינטר להשלים את העסקה הכל כך מדוברת - כסף. ברצלונה, כזכור, שינתה את תכנית הפעולה שלה וכעת היא מחפשת להוריד עלויות בעזרת טריידים כאלה ואחרים, אלא שלאינטר זה לא בדיוק מתאים. "לאוטרו לא מיועד למכירה", אמר המנהל המקצועי ל'סקיי ספורט איטליה'.

"בארסה יצרה איתנו קשר ויש ביננו מערכת יחסים טובה", המשיך אויילו. "אבל כבר אמרנו להם שאנחנו לא מתכוונים למכור אותו. יש רק דרך אחת להרחיק את לאוטרו מאינטר, והיא לשלם את סעיף השחרור שלו. כולם יודעים את זה, אין מה להסתיר. ומדובר בסעיף תובעני עם דדליין והתחייבויות כספיות שחיייבות להישמר בקפידה".

המנהל המקצועי של אינטר הסביר: "זה סעיף שתוקפו פג בימים הראשונים של יולי, וזו האפשרות היחידה שתראו את לאוטרו רחוק ממילאנו. אנחנו לא נהמר עליו, הוא נכס חשוב למועדון ואל לנו לשכוח שיש לו חוזה לשלוש שנים". ואכן, לא יהיה פשוט לעמוד בסעיף היציאה של לאוטרו, שעומד על 111 מיליון יורו, בטח אחרי הקורונה.