לאוטרו מרטינס: כך בארסה תתחמק מסעיף השחרור

אינטר, שדורשת 111 מיליון יורו, תיאלץ להסתפק בפחות. ההסבר בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.20 - 09:01
תחילת כתבה

אינטר אמנם מנסה להערים קשיים, אבל בברצלונה לא מתרגשים. אחרי ההצהרה לפיה "יש רק דרך אחת להוציא את לאוטרו מרטינס ממילאנו - תשלום סעיף השחרור שלו", עושה רושם שהקטלונים מצאו את הפירצה שתנחית את החלוץ הארגנטיני בקאמפ נואו עבור סכום הגיוני יותר, בטח בתקופה שכזו.

ההסבר הוא פשוט: בארסה, כזכור, כבר הגיעה להסכם עם חלוץ אינטר לחמש שנים הקרובות. משמע, הוא בחר לשחק בברצלונה ולא באף מקום אחר. מאוחר יותר, אינטר הבינה שהיא כנראה עומדת לאבד את הנכס החשוב ביותר שלה, ודרישותיה החלו לעלות בהתאם.

ומה הפתרון של בארסה לבעיה הזו? זמן. שבועיים לתוך חודש יולי, כשבארסה תהיה בעיצומם של שלבי ההכרעה של העונה, סעיף השחרור של לאוטרו יעלם כלא היה, כך על פי חוזהו, ולחליפין יהיה לו מחיר נמוך יותר בשוק - טוענים ב'מונדו דפורטיבו'.  

למעשה, הדרך היחידה בה משהו יכול להשתבש זו האופציה בה קבוצה אחרת תגיע ותשלם 111 מיליון יורו לאינטר לפני תאריך התפוגה, אבל מאחר והחלוץ כבר סיכם את תנאיו בבארסה - לא נראה שהוא יסכים לעבור ליעד אחר. ומה תעשה אינטר? סביר להניח שהאיטלקים ינסו להפיק את המירב, כלומר, גם כסף וגם שחקן בתמורה, אבל ניאלץ להמתין ל-15 ביולי כדי לדעת.