מסי: "הכדורגל לא יחזור להיות אותו הדבר"

כוכב ברצלונה חושב שמגפת הקורונה שינתה את המשחק לעד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.20 - 16:07
תחילת כתבה

ליאו מסי חושב שהכדורגל "כמו החיים, לעולם לא יחזור להיות אותו הדבר", כתוצאה ממגפת הקורונה. לקראת החזרה של הליגה הספרדית, כוכב ברצלונה התראיין ב-"El Pais" וערך שיחה מעט אחרת לעומת השאלות הרגילות על מצב הקבוצה וכדומה.  

"רובנו נותרנו עם ספק לגבי איך שהעולם יראה אחרי כל מה שקרה", אמר הפרעוש. "מעבר לבידוד והסיטואציה שתפסה אותנו בהפתעה, לאנשים רבים הייתה תקופה קשה בגלל המצב שהשפיע עליהם באיזו דרך. הרבה אנשים איבדו את המשפחות והחברים שלהם ולא יוכלו לראות אותם לעולם".

"היו הרבה דברים שליליים במשבר הזה, אבל לא יכול להיות גרוע יותר מאשר לאבד את האנשים שאתה אוהב הכי הרבה. זה יוצר תסכול אדיר עבורי ונראה שזה הדבר הכי לא פייר מכולם. כדורגל, כמו החיים באופן כללי, אני חושב שלא יחזור להיות אותו הדבר לעולם".

חברו לקבוצה, לואיס סוארס דיבר עם אתר 'ספורט' לקראת החזרה: "האמביציה שלנו זהה, לנצח את כל המשחקים ואני חושב שאנחנו בכושר טוב. הקבוצה מתאמנת בצורה טובה ואני חיובי". לבארסה נותרו 11 משחקים עד לסיום הלה ליגה, שתתחדש ב-11 בחודש יוני. לקטאלונים יתרון של 2 נקודות על ריאל מדריד. המועדון עדיין בתמונת ליגת האלופות לאחר ה-1:1 מול נאפולי במשחק הראשון של שמינית הגמר, אך טרם ידוע האם המפעל הגדול ביבשת ימשיך את העונה.