הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שפה משלו: כך סטיין איבד את אמון שחקני ברצלונה

ויכוחים, התעלמות ועקיצות. מאמן ברצלונה יוחלף עוד העונה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.20 - 19:40
תחילת כתבה

ברצלונה של העונה חוותה לא מעט עליות וירידות - בין אם מדובר ב"פרשת הבוטים" או בחיכוכים בין מסי להנהלה - אבל עושה רושם שזאת רק ההתחלה. אחרי שדווח הערב (ראשון) על כל שהשחקנים מתעלמים מקיקה סטיין, התמונה המלאה נחשפה.

החיכוך החדש, תתפלאו, התחיל מיד אחרי התיקו מול סלטה ויגו. בארסה, שנלחמת על האליפות עם ריאל מדריד, איבדה יתרון בדקה ה-88 ונתנה לבלאנקוס הזדמנות לפתוח פער בפסגה. מיד אחרי ההתמודדות, בעודם סוערים, התפתח ויכוח בין השחקנים לבין המאמן - בו חניכיו של סטיין מתחו ביקורת על כמה וכמה מההחלטות הטקטיות שלו, כמו אי שילובם של ארתור או גריזמן.

על פי הדיווחים, הדיון היה מתוח במיוחד והוכיח כי אין הרמוניה בין סטיין לבין שחקניו. "השחקנים לא מאמינים בשיטות שלו, ואף חושבים שככה לא יצליחו לזכות כך בתואר", נכתב ב'מארקה'. הסערה החדשה, כמובן, לא מגיעה מהיום ועושה רושם שכבר מההתחלה סטיין ושחקניו לא דיברו באותה שפה.

בעקבות אותו ויכוח, ב"מארקה" פורסם שסטיין איבד את האמון של חדר ההלבשה, עד כדי כך ששחקנים מעדיפים לדבר עם עוזרו, אדר סראביה, והם פשוט מתעלמים ממנו. עוד נטען ששחקנים בכירים בבארסה טענו שסיימו אימונים בתחושה שבזבזו את זמנם, ואף אמרו זאת בקול רם. לפי כך, טוענים ב'מארקה', ייתכן כי זמנו של המאמן בברצלונה שאול.

בצל הבעיות בחדרה ההלבשה של ברצלונה, עלו דיווחים בספרד על כך שברצלונה לא פוסלת להיפרד מהמאמן כבר בעונה הנוכחית. כיצד? האפשרות שעלתה היא להחליף את קיקה סטיין במאמן של ברצלונה ב', גרסיה פיימנטה, בעיקר כדי להתמודד ברמה המצופה מהמועדון בשלבים הבאים של ליגת האלופות.

בינתיים, ג'רארד פיקה ניסה להרים את המורל ברשתות החברתיות: "תזכרו דבר אחד, אנחנו ברצלונה וזה עדיין לא נגמר. להילחם עד לרגע האחרון זה חלק מה-DNA שלנו. תרימו את הראש".