"אין כמו רונאלדו". הציוץ שהרגיז את ליונל מסי?

בספרד צפו בפוסטים של עוזר מאמן ברצלונה, סראביה, מ-2015

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.20 - 13:01
תחילת כתבה

אם לא מספיקים הדיווחים על מתיחות עם הצוות המקצועי והתמונות בהן נראה ליונל מסי מתעלם מההוראות של אדר סראביה, כעת בספרד צפו מחדש פוסטים של עוזר המאמן ברשת החברתית המביעים תמיכה בריאל מדריד.

"לא היה סקורר בהיסטוריה כמו כריסטיאנו רונאלדו" כתב סראביה ב-2015 בחשבון הטוויטר שלו, ואם מסי לא ידע את הדעה של עוזר המאמן עד עכשיו, כעת היא מרוחה בכותרות של האתרים המובילים בספרד. אולי התקרית לא הייתה במקרה.

כזכור, בספרד פורסמו מספר תמונות מהפסקת המים במשחק מול סלטה ויגו, ובה מסי נראה מתעלם בהפגנתיות מסראביה.

באותו צילום, עוזר מסי נצפה מסנן מספר מילים לעבר סראביה שפונה אליו בחזרה, אך הפרעוש התעלם. בהמשך אותה סיטאוציה, סראביה ניסה לפנות שוב למסי, אך זה הסתובב וחזר למגרש.

באותו זמן, ניתן לראות שקיקה סטיין צופה בסיטואציה, ופשוט בוחר שלא להתערב, במה שמעיד עוד על מעמדו של המאמן בחדר ההלבשה. 

כזכור, ב"מארקה" פורסם שבעקבות התוצאות האחרונות, מצבו של סטיין בקבוצה לא מזהיר כלל ושהוא איבד את האמון של חדר ההלבשה עד כדי כך ששחקנים מעדיפים לדבר עם עוזרו, אדר סראביה, מאחר שהם פשוט מתעלמים מהמאמן. עוד נטען ששחקנים בכירים בבארסה טענו שסיימו אימונים בתחושה שבזבזו את זמנם, ואף טענו זאת בקול רם.

"המאמנים צריכים לנתח את מה קרה", הפנה לואיס סוארס אצבע אחרי התיקו בבלאידוס, ונראה שגם הנשיא ז'וזפ מריה ברתומאו הבין שההימור על סטיין לא היה מוצלח במיוחד, ולמרות שהמאמן מחזיק בחוזה לעונה נוספת, לא ברור כלל שהוא יעמוד על הקווים גם ה-2020/21.