אנטואן גריזמן: הבלאגן סביבו בברצלונה ממשיך, "הוא הושפל"

לא שקט אצל הקטאלונים בגזרת החלוץ, אחיו ביקר את קיקה סטיין. המאמן: "לא אתנצל", אביו של הצרפתי תקף לאחר מכן: "קיקה הוא סתם עוד נוסע, אין לו את המפתחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.20 - 15:32
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

ברצלונה מתקרבת לאבד את האליפות, ובמועדון קיימת תחושה של חוסר שקט. שלוש תוצאות תיקו מארבעת המחזורים האחרונים עזרו לריאל מדריד להתבסס בפסגה, והלחץ מורגש עם לא מעט ידיעות בתקשורת הספרדית בנוגע לעתיד של קיקה סטיין. הסאגה המרכזית אחרי ה-2:2 של אתמול (שלישי) נגד אתלטיקו מדריד היא בנוגע לאנטואן גריזמן, שרצה כל כך לשחק מול האקסית שלו, אך יובש על הספסל ועלה רק בדקה ה-90.

בסיום ההתמודדות המאמן טען כי הוא לא מתכוון להתנצל לצרפתי על כך שהעלה אותו ממש על סוף שריקת הסיום, ולאחר מכן ספג ביקורת נוקבת מגריזמן האב. "בשביל להגיד דברים מהסוג הזה אתה צריך שיהיו לך את המפתחות למשאית, אבל זה לא המקרה. אתה סתם עוד נוסע", הוא אמר על סטיין.

ברדיו מונטה קרלו ביקרו את ההחלטה לספסל אותו פעם נוספת, והכותרות באופן כללי בצרפת השתמשו לא מעט במילה 'הושפל'. "זה היה משפיל, רק ארבע דקות של תוספת זמן הוא קיבל. שנה אחת אחרי שהגיע תמורת 120 מיליון יורו. בגיל 29, אין לו הרבה זמן לבזבז בתור שחקן מחליף בברצלונה. מגיע לו הרבה יותר טוב מזה, בקבוצה שתאמין בו", כך נכתב.

מי שהצטרף לביקורות כלפי המאמן סטיין היה אחיו של החלוץ הצרפתי, תיאו גריזמן: "רק שתי דקות.... זה גורם לי לרצות לבכות. באמת". תיאו מחק את הציוצים שלו בטוויטר, אך הם עדיין נתפסו על ידי העוקבים, ולאחר מכן פורסמו ב"מונדו דפורטיבו".

גורם אחר שהופתע מאי שיתופו של גריזמן היה המאמן היריב, דייגו סימאונה. "אין לי מילים לתאר את זה", אמר צ'ולו כשנשאל מה דעתו לגבי מיעוט הדקות של החלוץ.

סטיין עצמו התראיין לאחר המשחק אתמול והגיב לנושא זה: "אי אפשר שכולם ישחקו, צריך לקבל החלטות. יכול להיות שזה לא הגיוני להכניס אותו בדקה ה-90. פשוט היו אילוצים שהכריחו אותי לעשות את זה. האופציה הנוספת הייתה לא להכניס אותו בכלל. לא סומך עליו? זה לא נכון, הוא שחקן חשוב מאד. אני אדבר איתו, אבל לא אתנצל".