"רונאלדו ומסי יחד ביובנטוס יהיה אדיר"

ריבאלדו על עתיד כוכב ברצלונה: "בטוח שסוכנים כבר חולמים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.20 - 16:16
תחילת כתבה

באופן בלתי נמנע, הדיווח על כך שליאו מסי נוטה לעזוב את ברצלונה עם תום חוזהו ב-2021 הסעיר את עולם הספורט עם לא מעט ספקולציות ושמועות לגבי עתידו של הכוכב. אחד האנשים שהתייחס לכך הוא מספר 10 אחר של בארסה בעבר, ריבאלדו, שדיבר בראיון ל"גול" על הסיבות לעזיבה, והיעדים האפשריים של מסי.

"אם הוא שוקל לעזוב", טען הברזילאי. "כנראה שמשהו לא בסדר בחדר ההלבשה. אולי הוא עייף מכל הבעיות החוזרות ונשנות סביב המועדון בחודשים האחרונים. כשהחוזה שלו ייגמר, הוא יהיה בן 34, אבל ברמה שלו אני חושב שהוא בקלות יוכל לשחק בפרמיירליג. יהיה עצוב לראות אותו עוזב את ברצלונה כשהחוזה ייגמר בסופו של דבר, אבל אני עדיין מקווה שהוא יישאר בינתיים".

ואם בכל זאת יעזוב, מה יהיה היעד הבא של מסי? "למרות החיבור שלו למועדון, זכותו לעזוב ולהתאחד עם פפ גווארדיולה בסיטי יכול להיות דבר מפתה עבורו, אחרי שיתוף הפעולה הנהדר שלהם בבארסה. עם כל הספקולציות, אני מאמין שכמה סוכנים כבר חולמים על ציוות של מסי-רונאלדו ביובנטוס, וכמה ענק זה יהיה ברחבי העולם. אם זה יקרה, זה יהיה 'בום', ואני בטוח שיובנטוס תכסה מהר מאוד את ההוצאה שלה מרכישת מסי".

ריבאלדו, שבעצמו עזב את ברצלונה לליגה האיטלקית וחתם במילאן, סיכם: "זה יהיה היסטורי לראות את שניהם משחקים יחד ואני בטוח שהרבה מהספונסרים של יובה ישמחו לתרום כלכלית לזה, אז גם זאת אפשרות עבור מסי. אם יש שמועות על עזיבה, ברור שכל מועדון חושב איך לצרף אותו. שני השחקנים הטובים בעולם ב-10 השנים האחרונות, שמשחקים באותה קבוצה, זה דבר עצום".