דיווח: אינטר ירדה בדרישתה על לאוטרו

תבקש 90 מ' יורו. סכום גבוה לברצלונה, שרוצה לצרף את מאיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.20 - 14:50
תחילת כתבה

אחת העסקאות הגדולות, "אם לא ה", של הקיץ עומדת להירקם: זו שבמסגרתה יעבור לאוטרו מרטינס לשורותיה של ברצלונה. בתקשורת הספרדית כבר מסמנים את המתווה, וגם את המכשולים שכל הצדדים יצטרכו לעבור בדרך להשלמתה של העסקה. "העסקה קרובה לסיכום, אבל עוד לא סגורה", נכתב ב"מארקה" ופירטו  מה בדיוק עומד מאחורי הקלעים.

שני מכשולים עיקריים, כך טוענים ביומון הספרדי, עומדים בפני החתימה: הראשון, הוא שחקן נוסף שבארסה תצטרך למכור שלא במסגרת העסקה, כדי לאזן תקציבית את ההוצאה הכבדה (אחד, ארתור, כבר נמכר ליובנטוס); והשני, הוא הסכום שיעבור בין הקבוצות, שעל הנייר אמור לעמוד על 120 מיליון יורו, אבל בפועל ככל הנראה יהיה 70 בפועל - בתוספת שני שחקנים שיעברו מבארסה לאינטר, שעל זהותם צדדים עוד צריכים לסכם. ללא סיכום על שני הפרטים הללו, לא תהיה עסקה.

מוקדם יותר, דווח על התגמשות נוספת מצד הנראזורי: ב"קוריירה דלו ספורט" פורסם שאחרי שבעבר היא התעקשה על 111 מיליון יורו, אינטר מוכנה לוותר על 21 מיליון יורו במו"מ על לאוטרו מרטינס ותדרוש עבורו 90 מיליון יורו. על פי הדיווח, אנטוניו קונטה זועם על החלוץ הארגנטיני, שלא כבש חמישה משחקים והחמיץ פנדל נגד בולוניה.

מרטינס הוא לא החלוץ היחיד שברצלונה מעוניינת בו. במונדו דפורטיבו פורסם שהקבוצה מעוניינת לחזק את ברצלונה ב' בחלוץ בן ה-19 של סאו פאולו, גוסטבו מאיה. על פי הדיווח, בארסה תשלם מיליון יורו על הכישרון הצעיר, ותנהל מו"מ על שלושה מיליון וחצי יורו נוספים.