הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סטיין ישאר. ענין של זמן עד שצ'אבי יגיע"

סוגיית המאמן, מסי ולאוטרו: נשיא ברצלונה, ברתומאו, יורה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.07.20 - 07:21
תחילת כתבה

בין סערה לסערה, ולצד מאבק על כל נקודה, בארסה ממשיכה להתכונן לעונה הבאה - האחרונה בעידן ג'וזפ מריה ברותמאו. וכחלק מההכנות, נשיא קבוצת הפאר ממשיך להתראיין ללא הפסקה ולנסות לנקות את שמו אחרי עונה מלאה בביקורות. הלילה (בין שני לשלישי), ברתומאו התארח ב-TV3 ועבר "חקירה" על כל הנושאים הבוערים בקטאלוניה.

הנושא הראשון שעלה, איך לא, הוא עתידו של קיקה סטיין. "הוא יהיה זה שיוביל את ברצלונה בליגת האלופות ובשני משחקי הליגה שנותרו", הכריז ברתומאו. "זו עונה מאוד לא שגרתית, אך הרצון הוא לסיים את החוזה עם סטיין. דיברנו על כך ועל תכנון העונה הבאה כבר, כנראה שהוא יהיה שם".

מי שסומן כמחליפו של סטיין - אם לא בעונה הקרובה, אז בזו שאחריה - הוא האקס, צ'אבי, שרק עכדיו האריך את חוזהו באל-סעד. "צ'אבי יהיה מאמן בארסה במוקדם או במאוחר, הוא כשיר לזה", הוסיף ברתומאו. "הוא כבר מאוד רוצה את התפקיד. הוא לא עוד מאמן, הוא מישהו משלנו, אבל הכל יגיע בזמנו".

ברתומאו התייחס גם לסוגיית חלון ההעברות, שכבר הניב תוצאות עבור ברצלונה. "השוק הקיץ יהיה מאוד שונה", הסביר הנשיא. "המועדונים הגדולים יוגבלו על ידי בעיות כלכליות, אך בארסה תמיד מסעירה את השוק. במקרה של לאוטרו, המו"מ נעצר כעת. שוחחנו עם אינטר לפני מספר שבועות ועכשיו אנחנו נמצאים בשלב ניתוחי".

וכמובן, איך אפשר בלי כמה מילים על מסי והחוזה המסתורי שלו? "דיברנו, אנחנו מדברים ועוד נדבר", הסיר ברתומאו ספק. "מסי לא כועס. היחסים בתוך חדר ההלבשה מאוד טובים, ומסי, בתור קפטן, מוביל את היחסים הללו. השחקנים מאוד מודעים למה שקורה בחוץ ולא קשה לשכנע אותם כל דבר. מהרגע הראשון הם רצו לעזור. חידוש החוזה? הוא רוצה לסיים כאן את הקריירה שלו, נחדש את החוזה בוודאות, אין לי ספק שהוא ימשיך כאן".