מסי בחוץ, ניימאר בפנים: הנבחרים של בנזמה

כדור הזהב, הדריבליסט ואגדות ריאל. החלוץ ענה לשאלות הקהל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.07.20 - 12:03
תחילת כתבה

הוא ספג ביקורות מכל עבר, אמרו שהוא לא מתאים להיות החלוץ של ריאל מדריד, אבל לאט לאט כארים בנזמה הפך לאיש של ריאל מדריד פוסט כריסטיאנו רונאלדו. הבוקר (רביעי), אחרי שהוביל את הבלאנקוס לזכייה באליפות ורגע לפני שהמופע המרכזי סוף סוף חוזר, החלוץ הצרפתי ענה לשאלות הגולשים בעמוד היוטיוב שלו וסיפק כמה תשובות מעניינות.

נתחיל, איך לא, בשאלת כדור הזהב. "אני חושב על הבלון ד'אור כל הזמן, מילדות", הבהיר הצרפתי. "זה לא משהו שמשגע אותי בכל יום מחדש, אבל זה תמיד שם כשאתה מקצוען ותחרותי".

אחד האנשים שעליהם בנזמה יצטרך לגבור כדי לזכות בתואר הנכסף, הוא ליאו מסי. אולי בגלל זה, בחר בנזמה שלא לפרגן לו ולמנות אותו בין שלושת הכדורגלנים הטובים בעולם בעיניו: "אני לא באמת יודע, הכדורגל משתנה כל הזמן. אתה לא הופך לשחקן הטוב בעולם אם הבקעת שלושער במשחק אחד. אתה צריך להיות טוב לאורך כל העונה, ולזכות בתארים עם הקבוצה שלך".

לעומת זאת, כאשר נשאל מי שלושת הדריבליסטים הטובים ביותר ששיחק איתם או נגדם - התשובה הייתה ברורה: "ניימאר, ואפשר להפסיק לספור".

בנוסף, בנזמה נשאל כמה וכמה שאלות בנוגע לנבחרים שלו בריאל מדריד: "השחקן הטוב ביותר ששיחקתי איתו? זה מורכב. שיחקתי עם שחקנים כמו כריסטיאנו, קאקה, ראול וראמוס. אני לא יכול לבחור אחד. על ראמוס אני יכול להגיד שהוא שחקן ההגנה הטוב ביותר ששיחקתי איתו, כמו גם וראן, בכל אימון מחדש. עם מי הייתי רוצה לשחק? טוב, זה קל. רונאלדו, נזריו וזידאן".

באופן אישי, בנזמה הוסיף: "אני לא מגדיר את עצמי כ-9, 10 או 11. אני שחקן כדורגל ואני מנסה להיות שחקן הכדורגל הכי טוב בעולם. מתחרט? אני לא מתחרט על כלום. גאה במה שעשיתי עם ריאל מדריד, לא הייתי מחליף את ארבע הזכיות באלופות בגביע עולם אחד".