דיווח: טריפייר חשוד בהימורים לא חוקיים

המגן שוחרר מנבחרת אנגליה, עלול להיות מורחק לחצי שנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 21:21
תחילת כתבה

מוקדם יותר היום (שלישי) קירן טריפייר שוחרר מסגל נבחרת אנגליה לקראת המפגש עם דנמרק מחר בליגת האומות, בשל מה שהוגדר "סיבות אישיות". לפי ה"אתלטיק" הבריטי, מגן נבחרת שלושת האריות עזב מכיוון שנאלץ להתייצב לשימוע. הסיבה: הימורים לא חוקיים.

בתקשורת הבריטית דווח כי שחקנה של אתלטיקו מדריד היה מעורב בהימור בסוכנות הימורים. כמו כן, שיחות שלו עם חבריו הקרובים בקבוצת וואטסאפ נחשפו ונראה שההימורים לכאורה, התבצעו על ידם. לפי החשדות, אותם הימורים התבצעו במהלך הקיץ בו עבר לקבוצה הספרדית ב-2019. בעקבות כך הוא עלול להיות מורחק לתקופה של חצי שנה.

בינתיים, טריפייר התעקש שהוא לא השקיע באופן אישי שום סכום כסף בסוכנות הימורים ולא קיבל שום רווח ממישהו אחר שעשה זאת. מאמן הנבחרת, גארת' סאות'גייט נשאל הנושא ואמר: "אין לי הרבה מה להגיד על הנושא. זה לא משהו שבשליטה שלי בכלל. אני בפוקוס על השחקנים שכן נמצאים איתי. מבחינתי זו הסחת דעת".

על פניו נראה כי החשד העיקרי שמקושר אליו טריפייר זה הימור על הקבוצה אליה יעבור. עבירה שעשה בעבר דניאל סטארידג', שהעביר לאחיו מידע פנימי ב-2018, שהוא צפוי לעבור מליברפול לסביליה.

החלוץ נענש והורחק מכל פעילות של כדורגל בכל העולם לתקופה של ארבעה חודשים. לאחר ערעור של ההתאחדות האנגלית, העונש שלו עלה לחצי שנה.