התמונה שעוררה סערה: למי קל יותר לכבוש?

שוב מסי VS רונאלדו: פוסט ברשת החברתית הצית ויכוח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.11.20 - 12:38
תחילת כתבה

במאבק הבלתי נגמר (לפחות מבחינת האוהדים), על כס המלכות של הכדורגל העולמי, כריסטיאנו רונאלדו נמצא, לפחות בנקודת הזמן הנוכחית, במצב מעט יותר טוב מליונל מסי. הצמד שכבש אתמול במדי יובנטוס מול ספציה העלה את מאזנו לחמישה שערים בליגה, בעוד הפרעוש עם כיבוש אחד בפנדל מתחילת העונה, כחודש לפני שהם נפגשים בקאמפ נואו במסגרת ליגת האלופות, בתקווה שהקורונה לא תפריע.

באיטליה ובספרד התעסקו בפתיחת העונה של שני הכוכבים, ותמונה אחת שפורסמה בחשבון אוהדים של מסי ברשת החברתית הציתה ויכוח בו השתתפו שני כלי תקשורת גדולים - אל מונדו דפורטיבו מצד אחד וקוריירה דלו ספורט מהצד השני.

בתמונה נראה מסי כשהוא מוקף בשחקנים של אלאבס ומתקשה לשחרר בעיטה, בעוד רונאלדו רחוק משחקני ההגנה וחופשי ללכת אל השער. "למסי לא היה את החופש שהיה לרונאלדו מול ספציה", נכתב בספרד, "בכל פעם שלאו היה עם הכדור ליד השער, ארבעה שחקנים הקיפו אותו. כריסטיאנו, לעומת זאת, מצא מסדרון לשער אחרי המסירה של מוראטה".

באיטליה, באופן טבעי, חושבים אחרת, "במציאות הדברים שונים לגמרי. בספרד הקבוצות משחקות הרבה יותר פתוח מאשר בליגה האיטלקית ולכן החיים של החלוצים בלה ליגה קלים יותר", כתבו בקוריירה דלו ספורט, "מסי כבר לא מהיר כמו בעבר ולא יכול לעבור בקלות שלושה מגנים".

ענו על הסקר >>