הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סטיין איחר לאימונים ולא למד את היריבות"

בסביבת מסי מתחו ביקורת: "ניסה ללמד אותו לשלוט בכדור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.11.20 - 08:01
תחילת כתבה

כחודשיים וחצי חלפו מאז שקיקה סטיין פוטר מאימון ברצלונה, אך שמו ממשיך לעורר הדים בקטלוניה. אחרי שבתחילת השבוע סיפר המאמן על הקשיים באימון ליאו מסי, הגיע התגובה מצד סביבתו של קפטן הבלאוגרנה, שמתחה קשה ביקורת על התנהלותו של מאמן הקבוצה לשעבר.

העיתונאי חוסה אלבארס חשף הלילה כי לפי סביבתו של מסי, סטיין היה מגיע לאימונים חמש דקות בלבד לפני הזמן, והיה מאחר לאחרים. עוד נטען כי האימונים היו מאוד שגרתיים, חזרו על עצמם, וכלל לא כללו הכנה למשחקים, למידה של היריבות או התמקדות בהן.

טענה נוספת כלפי סטיין הייתה: "הוא ניסה להסביר למסי איך לשלוט טוב יותר בכדור, בטענה שהוא מאבד הרבה כדורים כי הוא לוקח הרבה סיכונים", דברים שכמובן כוכב הקבוצה לא ממש אהב לשמוע. גם על עוזר המאמן, אדר סראביה, נמתחה ביקורת: "הוא לא שיחק כדורגל וחשב שהוא פפ גווארדיולה".

עוד דוגמא הייתה ביוני האחרון, אז המאמן קבע אימון ב-9:00 בבוקר, יום אחרי יום ההולדת של מסי, דבר שהתפרש בחדר ההלבשה כחוסר כבוד כלפי הקפטן, בטענה שסטיין יכול היה להתחשב ולקיים את האימון מאוחר יותר.

כזכור, בתחילת השבוע התראיין סטיין אצל מאמן העבר, ויסנטה דל בוסקה, ומתח ביקורת על מסי: "יש כמה שחקנים שקשה לאמן, ומסי אחד מהם. מי אני שיכול היה לשנות אותו אם בברצלונה קיבלו אותו כמו שהוא במשך שנים?". אתמול נחשף בספרד עימות של השניים אחרי משחק נגד סלטה ויגו, וכעת כאמור, הגיע התשובה מסביבתו של הכוכב. האם זה יסתיים בזה?