לא הכל מקצועי: השחקנים שזינדין זידאן "שרף"

אחד רב עם בנו לוקה, האחר לא היה מחויב. הפספוסים של ריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.20 - 21:08
תחילת כתבה

ההילה של זינדין זידאן ריחפה מעליו במהלך שלוש השנים בהן הוליך את ריאל מדריד לשלוש זכיות בליגת האלופות, אבל הקדנציה השנייה שלו על הקווים פחות מרשימה, בלשון המעטה. אפשר להגיד שהכלים שעומדים לרשותו פחותים מאשר היו בימי כריסטיאנו רונאלדו העליזים, אולם ב"אל קונפינדנסיאל" סיפרו שישנם גם כמה שחקנים שהוא "שרף" בעצמו.

סרחיו רגילון, למשל, היה אמור להיות המגן השמאלי הבא של ריאל מדריד אחרי מרסלו, אך בפועל כמעט שלא שיחק תחת זידאן, הושאל לסביליה כשגם זכיה איתה בליגה האירופית לא הספיקה לו על מנת לקבל הזדמנות מהצרפתי והקיץ נמכר לטוטנהאם. בכלי התקשורת נטען שאחת הסיבות לכך היא מחלוקת שהייתה בינו לבין בנו של זיזו, לוקה, כשזה עדיין היה שייך לסגל.

דני סבאיוס נרכש מבטיס תמורת כ-17 מיליון יורו במה שנחשב "ניצחון" של ריאל על ברצלונה בחלון ההעברות ובפועל כבר מושאל לארסנל זו השנה השנייה. בכתבה צוין כי הסיבה לכך היא שזידאן דרש מחויבות משחקני הקישור וסבאיוס הביע את אי שביעות רצונו בקול מספר פעמים. מלבד זאת, הקשר נחשב להחתמה עליה לחץ המנכ"ל חוסה אנחל סאנצ'ס וזידאן התרה שזהו אינו שחקן בו הוא מעוניין.

שחקן נוסף שלא ממש בתוכניות של זידאן הוא לוקה יוביץ'. ידוע לכל שזידאן מעוניין בקיליאן אמבפה כבר מספר שנים, אבל פלורנטינו פרס דרש ממנו להמתין ובינתיים להעניק לסרבי הזדמנות כדי להוריד את העומס מכרים בנזמה, אבל הוא סירב. סירובו של המאמן להעניק לו דקות, אגב, יצר קרע קטן בינו לבין נשיא הבלאנקוס.

כמובן שיחד עם אלה נמצאים גם גארת' בייל וחאמס רודריגס, שלא הסתדרו עם זידאן ומצאו עצמם בפרמייר ליג וגם מריאנו הוא אחד כזה שרב עם המאמן ויצא מהרוטציה. האם אלה שחקנים שהיו יכולים באמת לעזור לריאל קשה להגיד, אבל לחלקם זיזו כמעט שלא נתן צ'אנס.