קאסמירו צפוי לשוב להרכב ריאל מול סביליה

ללא ראמוס וקרבאחל, הבלאנקוס ישובו לתלם? דה יונג יפתח מנגד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.12.20 - 11:12
תחילת כתבהריאל מדריד מתחילה להרגיש את הלחץ: עם ניצחון אחד בלבד מחמשת המשחקים האחרונים, וכשההדי ההפסד הכואב מול שחטאר דונייצק בליגת האלופות עדיין בראשה, הבלאנקוס (אלופת ספרד, למי ששכח) יעלו היום(שבת) למשחק קריטי במאבקי הצמרת, מול סביליה בראמון סאנצ'ס פיחואן. ואם לא די ביכולת הדלה, ריאל תעלה למשחק הזה בסגל חסר. מאוד.

סרחיו ראמוס אמנם חזר להתאמן, אבל גם במשחק הזה לא יהיה בסגל מחשש לסכן אותו. חוץ ממנו, ריאל תיאלץ להסתדר גם ללא דני קרבאחל, פדריקו ואלוורדה, אדן הזאר ומריאנו דיאס - כולם פצועים, כמו גם לוקה יוביץ' שנותר מחוץ לסגל לקראת האנדלוסים. כאן חשוב לציין, כי לפניה של ריאל שבוע גורלי - כשבאמצע השבוע, תחכה לה בורוסיה מנשנגלאדבך לקרב שממנו אין דרך חזרה, במחזור האחרון של שלב הבתים בליגת האלופות.

לפי ה"אס", קאסמירו צפוי לשוב ל-11 של ריאל מדריד וגם ויניסיוס ג'וניור אמור לקבל את חולצת ההרכב. אצל היריבה, לוק דה יונג ומוניר אל חדאדי אמורים לחזור להרכב של סביליה, שמגיעה אחרי התבוסה הביתית 0:4 לצ'לסי.

"אף אחד לא חסין, גם לא אני", הודה זינדין זידאן במסיבת העיתונאים טרם המשחק. זידאן, כזכור, הוזכר בתקשורת כמי שעלול לסיים את תפקידו אם ריאל לא תנצח במשחק הקרוב. "זו התקופה הכי מורכבת שלי כמאמן", הוא הודה, "אבל אני לא חושב על הדברים האלה. אני מנסה להתמקד במה שחיובי, ולעשות את מה שאנחנו יודעים לעשות".

באשר לראמוס, זיזו הוסיף: "אנחנו לא נסכן אף אחד. אם הוא יכול להיות איתנו, הוא יהיה. אני לא רוצה ששחקן ישחק עם אי נוחות, וייגרם לו נזק גדול יותר לאחר מכן. נקווה להכשיר אותו כמה שיותר מהר". ובאשר ליום רביעי? "הדבר החשוב עבורנו הוא המשחק מחר, אין לנו זמן לחשוב קדימה מדי. נהיה חייבים לכבוש ולשחק מצוין, נגד יריבה חזקה".