זידאן: "איסקו יצטרך לעבוד קשה כדי לשחק"

לפני בילבאו, מאמן ריאל התייחס לחוסר בקרדיט לקשר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.20 - 16:55
תחילת כתבה

רק בשבוע שעבר ריאל מדריד הייתה עם הגב לקיר, כאשר הייתה במרחק איבוד נקודות מול מנשנגלדבאך כדי להיות מודחת משלב הבתים בליגת האלופות, אך מאז היא הספיקה להעפיל לשמינית הגמר מהמקום הראשון ולספק ניצחון 0:2 מרשים מול אתלטיקו בדרבי של מדריד.

הבלאנקוס ימשיכו כבר למשחק הבא, כאשר מחר (שלישי) יפגשו את היריבה המרה, אתלטיק בילבאו. במסיבת העיתונאים לפני המשחק זינדין זידאן אמר: "רצף הניצחונות שלנו לא משנה שום דבר, אנחנו ממשיכים לעבוד קשה".

בעקבות התוצאות הרעות שהגיעו בשלב השונים מתחילת העונה, זידאן התייחס גם למעמדו במועדון, אשר היו כאלו שהטילו ספק ביכולות שלו להוציא את הקבוצה מהמצב בו היא נמצאת: על כך אמר זיזו: "אני לא מחפש להוכיח שום דבר, אני רוצה לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר".

זידאן נשאל בנוגע למעמדו של איסקו, שלא שותף בשלושת הניצחונות האחרונים של הקבוצה. המאמן הצרפתי התייחס למצבו של הקשר בן ה-28: "אני לא נותן לו מספיק הזדמנויות להראות את האיכויות שלו. הוא חשוב לנו להמשך העונה, אבל הוא חייב לעבוד קשה כדי להיות חלק".

באשר להתמודדות עצמה ב"קלאסיקו האחר", הבאסקים ינסו לאתגר את הבלאנקוס, שמדורגים כרגע במקום בשלישי. הפעם האחרונה שבילבאו ניצחה את ריאל מדריד בליגה הייתה בשנת 2015, אז ניצחה 0:1.