גביע ספרדי: ריאלמ דריד נגד אלקויאנו, ברצלונה מול קורנייה

הקבוצות שמשחקות בסופרקופה מצטרפות למפעל. מסי נגד הקבוצה שהדיחה את אתלטיקו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.01.21 - 14:41
הגדולות מצטרפות לגביע (Getty)
הגדולות מצטרפות לגביע (Getty)
תחילת כתבה

הגרלת 32 הגדולות בגביע הספרדי התקיימה היום (שישי) בצהריים, ואליה הצטרפו גם ארבע הקבוצות שישחקו השבוע בסופרקופה: האלופה ריאל מדריד, סגניתה ברצלונה, ושתי הקבוצות שהגיע לגמר הגביע האחרון (שעוד לא שוחק), ריאל סוסיאדד ואתלטיק בילבאו. המשחקים צפויים לצאת לדרך בשבת הבאה, ה-16 בינואר.

כמו תמיד בשלב הזה של המפעל, הגדולות קיבלו הגרלה שנחשבת נוחה, לפחות על הנייר. כל ארבע הקבוצות ייצאו למשחקי חוץ נגד יריבות מהליגה השלישית, שכולן הצליחו להדיח בסיבוב הקודם יריבות מלה ליגה. כמה מהן יצליחו לעשות זאת גם הפעם?

ריאל מדריד קיבלה את אלקויאנו מהליגה השלישית, שניצחה בסיבוב הקודם את ווסקה, וברצלונה קיבלה הגרלה מסקרנת בדמות דרבי קטלאני מול קורנייה. ואם תהיתם מאיפה השם הזה מוכר לכם, מדובר בקבוצה שרק בשבוע האחרון הדיחה את מוליכת הליגה הספרדית, אתלטיקו מדריד, עם 0:1, ותרצה ליצור מוניטין של "קוטלת גדולות".

כאמור, במקביל לכך שהן מחכות לתחילת אפריל כדי לשחק באיחור את גמר 2020, שתי הפינאליסיטיות יחלו את דרכן בגביע גם העונה. ריאל סוסיאדד תתארח אצל קורדובה, שהדיחה את חטאפה ונאבקת על עלייה לליגה השנייה, בעוד אתלטיק בילבאו תשחק אצל איביזה, שהרשימה בסיבוב הקודם עם 2:5 על סלטה ויגו.