אתלטיקו-בילבאו נדחה. בריאל תקפו: "מרתיח"

בשל השלגים, "קוד אדום" הופעל במדריד. ההתאחדות סופגת אש. צפו בשחקנים משתעשעים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.21 - 11:04
תחילת כתבה

אחרי לילה סוער במיוחד בספרד, תנאי מזג האוויר וסופות השלגים הקשות הכריעו: "לה ליגה" הודיעה באופן רשמי כי המשחק בין אתלטיקו מדריד לאתלטיק בילבאו, שהיה אמור להיערך הערב (שבת), יידחה.

למעשה, הבאסקים כלל לא הצליחו להגיע למדריד מאחר והטיסה שלהם נדחתה. בבילבאו התכוונו לעשות את המסע הבוקר, אך השלגים נמשכו ולא הותירו ברירה לראשי הליגה אלא להודיע על דחייה. "בעקבות המצב החריג שנוצר כתוצאה מהסופה, מה שגרם גם לסגירת שדה התעופה במדריד, אין אפשרות להפוך את התנאים במגרש לאופטימליים. אחרי ששוחחנו עם המועדונים הוחלט לדחות את המשחק, כשמועד חדש יימסר בימים הקרובים", נכתב בהודעה.

אתלטיקו מדריד ובילבאו, כידוע, הן לא היחידות שמשלמות מחיר על התנאים הקשים בבירה. אמש היו אלה שחקני ריאל מדריד שהתעכבו ארבע שעות בשדה התעופה המקומי לפני ההמראה לפמפלונה למשחק מול אוסאסונה. גם המשחק של הבלאנקוס נמצא בסכנת דחייה ממשית ועשוי להתקיים ביום ראשון כחלופה.

במדריד, אגב, לא אהבו את הסחבת ושלחו האשמות להתאחדות הספרדית. "זה מרתיח, כאוס, לא ברור מה קורה", אמר גורם במועדון ל"אס", שפתח את הבוקר עם הכותרת "קפואה ורותחת". "נעלו אותנו כמו אוגרים, בלי לדעת אם בכלל נמריא. אף אחד לא אמר לנו כלום", הוסיף הגורם.

יש לציין כי הסוכנות המטאורולוגית הספרדית הפעילה "קוד אדום" בשל השלגים הכבדים בבירת ספרד, שם צפויים לרדת שלגים בגובה 20 ס"מ. לנוכח המצב, האזרחים התבקשו להימנע משימוש ברכבים באיזור וחברת הרכבות דיכאה את פעילותה. קבוצות נוספות במדריד, כמו חטאפה, ביטלו את אימוני הקבוצה בשלב זה.