הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בזבוז כסף: במה יושקע הקיצוץ של ראמוס?

קפטן ריאל מסרב להאריך חוזה, והאמת שאי אפשר להאשים אותו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.02.21 - 07:25

המאבק בין סרחיו ראמוס לריאל מדריד על חוזה חדש רחוק מלהסתיים והוא לא סובב על כסף בלבד. הבלאנקוס מעוניינים שהקפטן יקצץ כעשרה אחוזים משכרו, בעוד שהוא לא מוכן לעשות זאת ולפי ההסבר של "אס", אפשר להבין מדוע, למען האמת.

לפי אחד מכלי התקשורת המובילים במדריד, גארת' בייל יהיה ככל הנראה חלק מריאל בעונה הבאה. הוולשי, שמושאל לטוטנהאם, בקושי משחק תחת ז'וזה מוריניו, מערכת היחסים שלהם לא משגשגת בלשון המעטה והוא לא מתכוון להיות מושאל פעם נוספת. זה אומר שאלופת ספרד תיאלץ לשלם בעונה הבאה לכוכב הסורר 30 מיליון יורו בין אם ישחק ובין אם לא.

ראמוס, למעשה, מחזיק כיום בשכר דומה לזה של בייל, אבל כמובן שאי אפשר להשוות בין התרומה של השניים במרוצת השנים. בעוד הקפטן רשם 668 הופעות בריאל, הוולשי החמיץ כ-50 אחוזים ממספר הדקות הכולל מאז שהצטרף אי שם בקיץ 2013 וקיצוץ שכרו בזמן שהמועדון משלם סכומי עתק עבור כוכב שמשחק בקושי לא בא בחשבון מבחינת הקפטן.

בייל, כמובן, הוא לא הכוכב היחיד שריאל נאלצת "לבזבז" עליו כסף. ב"אס" ציינו גם את אדן הזאר, ששיחק רק 25 אחוזים מסך הדקות של הבלאנקוס מאז הצטרף בקיץ הקודם ומרוויח 28 מיליון יורו לעונה. בכלי התקשורת ציינו בנוסף שראמוס שיחק במשך תקופה ארוכה עם פציעה בברך עד שנאלץ לעבור ניתוח, בעוד שהבלגי בילה תקופה ארוכה על מיטת הטיפולים ואף אמר בראיון: "פציעות הן לא סוף העולם, אני יכול לבלות יותר עם המשפחה שלי".

ומה אתם חושבים? הצביעו בסקר>>>