"על סף טביעה". הכותרות בספרד נגד ריאל

גם זידאן יצא מאוכזב מה-1:1 עם סוסיאדד: "הכדור לא נכנס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.21 - 06:30
זינאדין זידאן. יצא מאוכזב (Getty)
זינאדין זידאן. יצא מאוכזב (Getty)
תחילת כתבה

ריאל מדריד הייתה חייבת שלוש נקודות אמש (שני) מול ריאל סוסיאדד באצטדיון די סטפאנו, אך למרות יכולת טובה, בעטה בדלי עם 1:1 מאכזב שהרחיק אותה לכדי חמש נקודות מאתלטיקו המוליכה, שישה ימים לפני שהן נפגשות.

מאמנה של ריאל מדריד, זינאדין זידאן, לא הסתיר את תחושותיו אחרי התוצאה המאכזבת. "היה לנו משחק טוב, הגענו להרבה מצבים, במיוחד במחצית הראשונה, שהיינו חייבים לכבוש. איבדנו שתי נקודות בבית מול יריבה ששיחקה מצוין".

לאחר מכן, התייחס המאמן לנקודות שהוא חושב שצריך לשפר. "לא הייתי מרוצה ממשחק הלחץ שלנו. ברבע השעה שהורדנו את הרגל מהגז חטפנו את השער ואז חזרנו ל-4-3-3 בו שיחקנו טוב יותר. השינויים תוך כדי המשחק פגעו בקבוצה".

לסיום, המאמן הסביר את השינויים שעשה בהרכב ואת החילופים שביצע: "רציתי להחליף את ויניסיוס עם איסקו בהרכב למשחק הזה. אחרי שעה הייתי חייב לעשות שינוי, לא אהבתי את מה שראיתי על הדשא והמחליפים נכנסו טוב למשחק".

הכותרות בתקשורת הספרדית היו קשות במיוחד עם האלופה. "על סף טביעה רגע לפני הדרבי", נכתב ב"אס", כשב"מארקה" נאמר ש"פורטו הוציא את האוויר מריאל מדריד. ב"אל מונדו דפורטיבו" הפנו את האצבע כלפי המאמן של ריאל וכתבו כי "ויניסיוס חצי תיקן את האסון של זידאן".

טיבו קורטואה, שספג לראשונה אחרי ארבעה משחקים, יצא גם כן מאוכזב מהתוצאה שלא עמדה בקנה אחד עם היכולת של הקבוצה. "שיחקנו טוב במחצית הראשונה והגענו להרבה מצבים. התחלנו לא טוב את המחצית השניה, אבל חייבים להודות שהם הבקיעו שער נפלא", פירגן השוער הבלגי ליריבה והוסיף, "המשחק נהיה קשוח, ולא היה מספיק זמן כדי לכבוש את השער השני. יהיו משחקים בהם נאבד נקודות. סוסיאדד קבוצה חזקה שנלחמת גם כן על המקומות הגבוהים בטבלה. בסה"כ שיחקנו טוב, וחבל ספגנו, כי היו לנו המון מצבים לפני כן".