"אם אבחר, מסי ישאר": הקרב על נשיאות ברסה

פריישה הבטיח, פונט ולאפורטה התנגחו. סיכומו של העימות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.03.21 - 13:06
תחילת כתבה

הבחירות לנשיאות ברצלונה כבר עוד רגע כאן ושלושת המועמדים ממשיכים לעסוק בנושא הבוער ביותר שעומד על סדר היום של המועדון - עתידו של ליאו מסי. בעימות נוסף, ז'ואן לאפורט, ויקטור פונט טוני פריישה פיזרו הבטחות לכל עבר וכמובן שהצהירו שהשארת הפרעוש היא בגדר חובה.

"אם אבחר, מסי יישאר בברצלונה", הכריז פריישה. "מסי הוא שחקן שלעולם לא נפתח במו"מ על מכירתו, אבל מלבדו לעולם לא נמכור שחקנים בגלל סיבות כלכליות או בשביל לבצע טריידים כמו מה שקרה עם מיראלם פיאניץ' וארתור".

ומה עם רכש? פריישה הסביר: "צירופם של קיליאן אמבפה וארלינג הולאנד אפשריים, אבל לברצלונה תמיד היו השחקנים הטובים ביותר. באיזה מודל אנחנו רוצים לעבוד - להחתים כל שחקן בשוק או להתבסס על כשרונות מבית?".

פונט הוסיף: "מסי מאמין בפרויקט שלנו. פפ גווארדיולה אמר לי פעם שהדבר הקשה ביותר זה לשכנע את השחקנים ואני מדמיין איך צ'אבי יכול לשכנע את מסי להישאר. ניתן לו חוזה לכל החיים כך שבשנה הבאה הוא יסתגל לצרכים של המועדון".

מלבד זאת, פונט טען שללאפורטה אין את אותה אנרגייה שהייתה לו ב-2003 והוא מנגד פתח במתקפת נגד: "בזמן שאתה עשית מצגת פאוור פוינט, אנחנו זכינו בליגת האלופות. עדיף לדבר על פרויקט הספורט מאשר לזרוק שמות כמו מר פונט שמדבר כל הזמן על צ'אבי. גם צ'אבי וגם ג'ורדי קרויף סירבו לו ושום דבר לא קורה".