הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפור נפל? הולאנד בחר להצטרף לריאל מדריד

דיווח: חלוץ דורטמונד רוצה לעזוב כבר בקיץ הקרוב וקיים מבחינתו יעד אחד - אלופת ספרד. הבלאנקוס עשויים להיפרד מ-160 מיליון יורו כדי להנחית את הנורבגי. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.03.21 - 06:30
האם הכדורגל העולמי בדרך לרעידת אדמה בקיץ הקרוב? לפי ABC הספרדית ארלינג הולאנד החליט לעזוב את בורוסיה דורטמונד בסיום העונה ומבחינתו קיים רק יעד בו ירצה לשחק - ריאל מדריד.

לאחר ששקל את צעדיו בתקופה האחרונה יחד עם סוכנו, מינו ראיולה החלוץ הנורבגי שלל הגעה לפרמיירליג, ושוכנע כי אלופת ספרד תהיה הבחירה הטובה ביותר עבור עתידו. הולאנד מעוניין לזכות בליגת האלופות, והוא סבור שבמדי שיאנית הזכיות של המפעל הוא יצליח להניף את הגביע עם האוזניים הגדולות.

בכל אופן יש עוד הרבה דברים שצריכים לקרות כדי שהעסקה תקרום עוד וגידים, אך בנוגע דבר אחד אין ספק - זה לא הולך להיות זול. הבלאנקוס ייאלצו להיפרד ככל הנראה מ-160 מיליון יורו כדי שהגרמנים ישחררו אותו מהחוזה. לפי הדיווח ארכיטקט המעבר, ראיולה, יגזור קופון של 30 מיליון יורו בעוד אביו, אלף אינגה, יקבל 10 מיליון יורו. כזכור, החלוץ מחזיק בסעיף יציאה של 75 מיליון יורו בתום עונת 2022, אולם ריאל החליטה שאסור לה להמתין לקיץ הבא והיא שמה את הנורבגי בראש סדר העדיפויות שלה לחלון ההעברות הקרוב.

לצד הדיווח של ABC גם ג'וזפ פדררול מ"אל צ'ירינגיטו" התייחס לסוגייה ולטענתו השוורצגלבן ינסו להקשות על כי מי שתרצה את הנורבגי, ודרישתם תעמוד על לא פחות מ-250 מיליון יורו.

יש גם לציין שהמועדון הספרדי יצטרך להיפרד ממספר שחקנים כדי לאפשר זאת משום שלריאל יש "רק" 120מיליון יורו בתור כסף נזיל בשביל להחתים שחקנים בקיץ. מי שיסיים את דרכו בקבוצה ככל הנראה הוא לוקאס ואסקס, שמסיים את חוזהו בקיץ הקרוב. לפי הדיווחים האחרונים השחקן בן ה-29 לא הצליח להגיע לסיכום עם הנשיא, פלורנטינו פרס בימים האחרונים והוא יחתום בקבוצה חדשה.

את מקומו עשוי לתפוס חורחה דה פרוטוס, שחקן ההתקפה של לבאנטה שנותן עונה טובה ורשם עד כה 3 שערים ו-10 בישולים ב-30 משחקים. הבלאנקוס מכרו אותו בקיץ הקודם תמורת 2 מיליון יורו אך השאירו לעצמם 50% מהכרטיס שלו. לכן החתמה שלו תהיה נוחה יחסית כשריאל תשלם 15 מיליון יורו.