"אליפות? זה הרכב שמתאים יותר לקדם-עונה"

בספרד ביקרו את הסגל של האלופה אחרי ה-0:0 עם חטאפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.21 - 07:25
איבוד נקודות מאכזב לריאל מדריד (Getty)
איבוד נקודות מאכזב לריאל מדריד (Getty)
תחילת כתבה

בוקר לא פשוט בבירת ספרד, או לפחות בחלק ממנה. איבוד הנקודות של ריאל מדריד ב-0:0 עם חטאפה עשה טוב בעיקר ליריבתה העירונית - אתלטיקו, כאשר גם הקבוצה השלישית של העיר יכולה להיות מרוצה מהתוצאה אותה השיגה. הכותרות בכלי התקשורת במדינה לא איחרו לבוא, כשעיקר הדיון היה סביב הסגל החסר של הבלאנקוס שכלל בסך הכל 17 שחקנים, כולל ארבעה מהנוער.

"מה שנשאר ממדריד פשוט לא מספיק", נאמר ב"אס", שבחרו גם להחמיא לשוערה של ריאל, "למרות זאת, הופעה הירואית של טיבו קורטואה". "ריאל הלכה צעד אחורה" ציינו ב"אל מונדו דפורטיבו" שכינו את ה-11 איתם עלה זינאדין זידאן "הרכב שמתאים יותר לקדם-עונה ולא לכזה שרוצה להיאבק על התואר".

בריאל, בחרו להתמקד בעיקר בתנאי המגרש הקשים. "תמיד קשה פה, ידענו לקראת מה אנחנו באים. היה משחק מאוד איטי, הכדור לא זז, הדשא היה יבש מאוד, אבל זה מה שיש", אמר מרסלו, "היה מאתגר מאוד לשחק כאן, ניסינו להשיג את הכדור וכשהוא היה ברגלינו הצלחנו להגיע לשער", הוסיף המגן.

הברזילאי, לו בסך הכל 11 הופעות ליגה העונה, סיפר על מעמדו בקבוצה: "אני לא חושב שאני בתפקיד משני, אני תורם הרבה לקבוצה כשאני משחק וגם כשאני לא. אני אחד מהקפטנים של הקבוצה ועליי להדריך את הצעירים, כשאני נדרש לשחק אני משחק. אני עובד מאוד קשה כדי לחזור לרמתי ואני רוצה להמשיך לעלות על הדשא".

אם יש נקודת אור ב-0:0, הרי שמדובר ב-0 שבשורת הספיגות של הבלאנקוס. מי שהיה בעיקר אחראי לכך הוא שוערה הפנטסטי של ריאל, טיבו קורטואה. "נקודה מאכזבת, אנחנו תמיד רוצים לנצח. זה לא קל עם כל כך הרבה משחקים. מדובר במגרש מאתגר, הדשא מאוד יבש ולא קל להניע את הכדור. היה לנו קשה לסיים מול השער, וכך גם להם", אמר הבלגי הבינלאומי.

קורטואה הוסיף. "עשיתי מספר הצלות טובות. העובדה שלא ספגתי זו הנקודה החיובית היחידה", ובחר להחמיא לשחקני הנוער שהצטרפו למשחק המאתגר, "חייבים להעריך את התרומה של הצעירים - בלאנקו, אריבאס וצ'וסט, הם עשו עבודה טובה".