הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לבנדובסקי עשוי לעזוב את באיירן מינכן"

דיווח בגרמניה: בדרך למעבר מפתיע? ריאל כבר בתמונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.05.21 - 07:00

האם החלוץ הטוב בעולם יימצא על המדף בקיץ הקרוב? ע"פ דיווחים בגרמניה, ייתכן מאוד שכן. רשת "סקיי" הגרמנית מדווחת כי סוכנו של לבנדובסקי, פיני זהבי, כבר החל בשיחות עם מועדונים אחרים לגבי האפשרות למעבר של החלוץ בקיץ הקרוב. חוזהו של לבנדובסקי יפוג אמנם רק בקיץ הבא (2023), אבל סעיף השחרור שלו צנוע, באופן יחסי כמובן: 60 מיליון יורו בסך הכל.

מי שהוזכרה כאחת המועמדות לקלוט את לבנדובסקי, אם וכאשר הוא יעזוב, לפי דיווח של ה"אס" היא ריאל מדריד - שכבר הביעה בו עניין בעבר, בשלוש הזדמנויות שונות. אחת מהן היתה בשנת 2013, כשהפולני שיחק עוד במדיה של בורוסיה דורטמונד (וכזכור, "נתן בראש" לריאל עם רביעייה במשחק אחד, בעימות בין הקבוצות בליגת האלופות שנה קודם).

פלורנטינו פרס, נשיא ריאל אז (והיום, וכנראה עוד הרבה זמן) הגיש הצעה לפולני, ואפילו נפגש איתו במשחק הגומלין בין הקבוצות באותו דו קרב (בסיומו דורטמונד העיפה את ריאל בדרך לגמר). בסופו של דבר, לבנדובסקי סירב - ועבר לבאיירן בהעברה חופשית, לאחר שחוזהו פג.

עזיבה אפשרית של לבנדובסקי יכולה להוות מכה נוספת לקבוצה הגדולה של באיירן מינכן - מי שכבר עוזבים את הבווארים (אלופי אירופה המכהנים, להזכירכם) הם ג'רום בואטנג ודויד אלאבה, כשגם המאמן האנס-דיטר פליק סיים את דרכו. יוליאן נגלסמן, שמונה זה עתה להיות המאמן החדש של האימפריה הגרמנית, עשוי להתחיל בעבודת בנייה מחדש לא פשוטה.

ובנושא שקשור (ואולי גם לא): סוכנו של ארלינג הולאנד, מינו ראיולה, התראיין הבוקר (שבת) ל"אס" הספרדי וגם זרק רמז לגבי האפשרות שהנורבגי ינחת בברנבאו. "ריאל רוצה את הולאנד, ויש לה את הכסף כדי להביא אותו", הוא אמר במסגרת הראיון.