הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: "אלגרי נפגש עם אנשי ריאל השבוע"

האיטלקי הציב בעדיפות ראשונה את הבלאנקוס, שלא החליטו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.21 - 18:02
(getty)
(getty)

האם ריאל מדריד מתקרבת למציאת מחליף לזינדין זידאן? על פי דיווח היום (ראשון) של העיתונאי האיטלקי פבריציו רומנו, מסימיליאנו אלגרי - מאמנה לשעבר של יובנטוס - כבר נפגש השבוע עם אנשי ריאל, ואמור לקבל את ההצעה של המועדון - במידה ואכן יחליט הנשיא פלורנטינו פרס לבחור בו כאיש הבא על הקווים. אלופת ספרד המכהנת עדיין לא החליטה, אבל אלגרי נחשב "מועמד רציני", כאשר גם שמו של ראול נמצא חזק ברשימה.

אלגרי, שיושב בבית כבר שנתיים מאז עזב את יובנטוס במאי 2019 (אחרי שזכה עם המועדון באליפות, כשמאוריציו סארי היה זה שהחליף אותו), נמצא במגעים ישירים עם אנשי ריאל (כך ע"פ רומנו), כשבמקביל גם מועדונים באיטליה הביעו בו עניין, אך הוא הציב את ריאל בעדיפות עליונה - ולכן הוא מחכה להחלטה מצידה. אגב, ריאל רצתה את אלגרי כבר לפני שלוש שנים - אך האיטלקי סירב, בטענה שיש לו מחויבות כלפי יובה.

כזכור, השבוע של ריאל (שמשחקת הערב מול אתלטיק בילבאו בחוץ, במאמציה לזכות באליפות שנייה ברציפות) עמד בסימן הידיעות על עזיבתו של זינדין זידאן את תפקיד המאמן, גם אם הבלאנקוס יצליחו בסופו של דבר לזכות בתואר. על פי הדיווחים השונים, זידאן עייף, הקורונה גם נתנה את אותותיה והוא מעוניין לחפש אתגר חדש במקום אחר.

הצרפתי, שהקדנציה הנוכחית שלו החלה לאחר שהחליף את ז'ולן לופטגי, לא אימן מעולם מחוץ לריאל - הוא החל את קריירת האימון שלו במחלקות הצעירות של המועדון, שנתיים בריאל מדריד קסטיליה - ושתי קדנציות בבוגרים, במהלכן זכה בשלושה גביעי אירופה לאלופות ושני תארי אליפות מקומיים.

אלגרי מגיע לריאל עם לא מעט ניסיון מהכדורגל האיטלקי: המאמן הוותיק עבר את כל המסלול - אימן בליגות הנמוכות, טיפס לקליארי ולמילאן (איתה זכה באליפות ב-2011), עד שהגיע לפסגת הקריירה שלו כמאמן יובה - איתה הניף חמש אליפויות בחמש עונות בקבוצה, עוד ארבעה גביעים ושני סופר קאפ. אם יגיע לריאל, זו תהיה הקבוצה הראשונה שלו מחוץ לאיטליה.