"חתונה, עם ספקות": קומאן עקץ את ברצלונה

נציגיו הגיבו לדבריי לאפורטה. וגם: החוזה המפתיע של מסי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.21 - 17:09
תחילת כתבה

בצל הפירסומים על הארכת החוזה של ליאו מסי בברצלונה, בתקשורת הקטאלונית ממשיכים לעסוק בעתידו של רונלד קומאן. הבוקר (שישי), נשיא המועדון, ז'ואן לאפורטה, הבהיר ש"קומאן לא המועמד שלי, ורק אם לא יימצא מחליף ראוי הוא יישאר". לא חלפו כמה שעות, והסוכנות של קומאן הוציאה הודעת תגובה.

"דמיינו לכם מישהי שרוצה להתחתן איתכם, אבל יש לה ספקות. היא דורשת שתיתנו לה שבועיים לחפש פרטנר אחר, ואם היא לא תמצא - אתם תתחתנו", כתבו נציגיו של מאמן ברצלונה במעין עקיצה לדבריי הנשיא.

ולצד קומאן, כאמור, כל העיניים נשואות לכיוונו של מסי. ואם תהיתם, המשך דרכו של הפרעוש בברצלונה - על השולחן: קיץ 2021 צפוי, בכל מקרה, להיות מכריע ביחסים שבין בארסה למי שהוגדר על ידי רבים כגדול שחקניה בכל הזמנים. הסימנים האחרונים מעידים על התחממות ביחסים: מי שרק לפני שנה כבר היה על סף עזיבה (עם ה"ביורופקס" המפורסם), כעת נראה כמי שהולך להישאר - ואולי אפילו לפרק זמן ארוך יותר משחשבנו.

על פי דיווחים בתקשורת הספרדית, נשיא ברצלונה הנבחר ז'ואן לאפורטה צפוי להציע למסי חוזה לעשר שנים במועדון, שיכלול גם הצגתו כ"שגריר של ברצלונה" במסגרת מעבר אפשרי ל-MLS, ותפקיד מקצועי במועדון שיחכה לו כשיחזור מארצות הברית. בימים האחרונים נערכו מספר פגישות בין אביו של מסי, חורחה, לבין לאפורטה - והדיווחים מעידים על כך שההצעה עדיין לא סגורה, אבל כבר נדונו האספקטים הכלכליים של עסקה שכזו. בספרד טוענים שהפגישה היתה "באווירה חיובית".

מסי, כך נטען, עדיין מחכה לראות כיצד ייבנה הפרוייקט הספורטיבי של המועדון - כלומר, עם איזו קבוצה הוא ישחק. כזכור, סרחיו אגוארו (חברו של מסי) כבר סגור, וההודעה הרשמית לגביו צפויה להתפרסם לאחר הופעתה של מנצ'סטר סיטי בגמר ליגת האלופות מול צ'לסי, מחר בדרגאו. גם ממפיס דפאיי וג'ורג'יניו ויינאלדום פורסמו בתקושרת כמי שעשויים לחזק את הקטאלונים לקראת העונה הבאה.