השעון מתקתק: מסי יהפוך הלילה לשחקן חופשי

בצל פערים קטנים, בברצלונה אופטימיים שיחתום לשנתיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.21 - 11:03
תחילת כתבה

השעון הולך ומתקתק, והלילה (1:00, שעון ישראל), אלא אם יהיו התפתחויות של הרגע האחרון, זה צפוי להפוך לרשמי - חוזהו של ליאו מסי בברצלונה יפוג והוא יהפוך לשחקן חופשי.

החוזה הנוכחי של גדול שחקני הבלאוגרנה נחתם ב-25 בנובמבר 2017, והוא משתייך באופן רשמי למועדון יותר משני עשורים (7,478 ימים ליתר דיוק) מאז שחתם ב-8 בינואר 2001 על מפית על התחייבותו למועדון.

"מסי זרח והחוזה שלו יסתיים", נכתב בשער "מונדו דפורטיבו" אחרי שכבש צמד נגד בוליביה, וב"ספורט" הכותרת הראשית קראה: "יום מסי". ובכל זאת, הכוכב שמתרכז עם נבחרת ארגנטינה בקופה אמריקה צפוי להמשיך במועדון שאיתו הוא כה מזוהה. לפי "מונדו דפורטיבו", כמו שאר כלי התקשורת בגדולים בספרד,  הוא ילבש את מדי הכחול-רימון עוד שנתיים, לפני שיעבור ל-MLS וישמש כשגריר בארסה בארה"ב בשלוש שנים שלאחר מכן.

 

עוד נטען כי במועודן קיימת הרמוניה ואופטימיות בנוגע להארכת החוזה, אם כי עדיין קיימים פערים בין הצדדים במספר נושאים כלכליים, שבהם הצדדים עוסקים בימים האחרונים.

ז'ואן לאפורטה, שחגג אתמול יום הולדת 59, עדיין לא קיבל במתנה את החתימה הרשמית של מסי. נשיא המועדון הצהיר לאורך מערכת הבחירות כי השארתו של הכוכב היא אחד היעדים שלו, ולאחרונה אמר בראיון: "זה יעזור לנו בהרבה תחומים אם מסי יגיד כן בקרוב. הישארות שלו תהווה את מוקד המשיכה של כמה עסקאות שכבר די מוכנות".

בינתיים, עם שלושה שערים ושני בישולים עד כה, מסי מתכונן עם נבחרת ארגנטינה לרבע גמר קופה אמריקה, וביום ראשון בבוקר (4:00) הוא יפגוש את אקוודור. לראשונה בקריירה, הוא עשוי לעלות למשחק הזה כשחקן חופשי.