דיווח: סלטה ויגו וחטאפה במאבק על וייסמן

הישראלי, שרוצה לעזוב את ויאדוליד, מבוקש בשתי הספרדיות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.21 - 12:36
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

למרות שריאל ויאדוליד ירדה לליגת המשנה, שון וייסמן רשם עונה אישית מוצלחת עם שישה שערים, דבר שלא נעלם מעיני הקבוצות בליגה הבכירה. על פי דיווח בספרד, מי שמעוניינות בחלוץ נבחרת ישראל הן סלטה ויגו וחטאפה, כשהאחרונה אף הציעה טרייד לקבוצתו הנוכחית.

קבוצתו של חוסה בורדלאס נפרדה לאחרונה משניים מהחלוצים שלה, קוצ'ו הרננדס ואנחל, ורואה בווייסמן מחליף עבורם. בתמורה, היא מציעה לוויאדוליד את הוגו דורו, שהושאל בעונה החולפת לריאל מדריד קסטייה ורשם מספר הופעות בקבוצה של זינדין זידאן, זאת לצד פיצוי כספי שעשוי לנוע סביב שני מיליון יורו.

חטאפה היא אחת הקבוצות שוייסמן יותר נהנה לשחק נגדה העונה, והוא כבש שער מכריע בכל אחד מהמשחקים נגדה. על פי הדיווח, למרות הרצון של הבעלים רונאלדו לשמור על סגל חזק ולשוב בהקדם לליגה הבכירה, וייסמן עצמו נחוש להמשיך לשחק ברמה הגבוהה ויהיה מעניין לראות מה יעלה בגורלו הקיץ.

אחרי הפרסום בתקשורת הספרדית על העניין מכיוון מדריד בוייסמן, עלה דיווח נוסף לפיו סלטה ויגו שוקלת ברצינות לצרף את הישראלי שכבש שישה שערים בעונה החולפת בלה ליגה. "אחרי עונת בכורה נהדרת במדי ויאדוליד, וייסמן עורר את עניינה של סלטה ויגו שמחפשת שחקן לצידו של יאגו אספס", נאמר בדיווח.