הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ליאו מסי רצה להישאר, אבל היה צריך להגיד - מספיק"

עכשיו זה באמת סופי. נשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה הסביר את המצב וטען: "המועדון הזה גדול גם מהשחקן הטוב בהיסטוריה. ההנהלה הקודמת הציגה לנו מספרים שקריים. אם היינו משאירים אותו, זה היה משפיע כלכלית על המועדון ל-50 שנים קדימה. היום מתחיל עידן חדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.08.21 - 12:19
תחילת כתבה

מי שחשב שאולי זה לא אמיתי, אולי אלה רק קרבות אגו או מניפולציות, היום גילה אחרת. ז'ואן לאפורטה, נשיא ברצלונה, קיים היום (שישי) מסיבת עיתונאים ולא הותיר מקום לספק - הפרידה מליאו מסי היא סופית. הנשיא טען: "המועדון גדול גם מהשחקן הגדול בהיסטוריה. מסי רצה להישאר, אנחנו רצינו שהישאר, אבל הגיע הזמן להגיד 'מספיק'".

לאפורטה פתח את דברים והתייחס למספרים השגויים לטענתו שקיבלה ההנהלה החדשה מההנהלה הקודמת: "המצב הכלכלי שלנו בפועל גרוע בהרבה ממה שהוצג לנו ע"י ההנהלה הקודמת". הנשיא המשיך: "השארת מסי הייתה משפיעה כלכלית על ברצלונה 50 שנה קדימה. זה משהו שאני לא יכול להרשות לעצמי".

 זה היה הצעד הראשון שעשינו בתור הנהלה חדשה. אני רוצה להודות לליאו ולכל מי שהיה חלק מהמו"מ הזה", המשיך לאפורטה, "מסי הוא השחקן הטוב בעולם ויהיו לו עוד הצעות. הבנו שבשלב מסוים צריך להגיד מספיק. היינו צריכים לחשב את זה בראש קר ומחושב. אנחנו צריכים לעמוד בחוקים של לה ליגה ולא יכולנו לעמוד בהם. מגיע לליאו הכל, הוא הוכיח שהוא אוהב את ברצלונה ואני אישית עצוב, אבל עשינו את הטוב ביותר עבור ברצלונה".

״יש לנו סיטואציה כלכלית לא קלה ואין לנו מרחב לתמרון. הכל מתקשר בסוף לפייר פליי של בליגה״. עוד הוסיף: ״אנחנו רצינו להמשיך עם המו"מ, אבל במציאות הזו זה לא היה אפשרי. היום מתחיל עידן חדש״.