הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ברצלונה תלך עד הסוף עבור פול פוגבה"

דיווח: הקשר יצטרך להתפשר כלכלית. ולמה מעבר סטרלינג נפל?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.21 - 20:31
"עד הסוף" (GETTY)
"עד הסוף" (GETTY)
תחילת כתבה

בזמן שבברצלונה נערכים לזעזוע הבא, כשהכיסא של המאמן שלה, רונאלד קומאן, מרבה להתנדנד ונראה שהצדדים בדרך לפרידה בלתי נמנעת, כלי התקשורת ממשיכים לדווח על המועמדים להגיע לבלאוגרנה בהמשך הדרך.

לפי דיווח בקטלוניה, ברצלונה נחושה להחתים בקיץ את שחקן מנצ'סטר יונייטד, פול פוגבה, שיסיים את חוזהו בשדים האדומים בסיום העונה. "ברצלונה תלך רחוק ככל האפשר על מנת להביא אליה את הצרפתי", נכתב ב-"SPORT" הספרדי.

עם זאת, בדיווח גם מציינים שהמהלך יוכל לצאת לפועל אך ורק אם השחקן יהיה מוכן להתפשר בצורה משמעותית במשכורתו, זאת בעקבות המצב הכלכלי הקשה של ברצלונה. בנוסף לספרדים, גם שמם של פ.ס.ז' ויובנטוס עלה בהקשר של הקשר, וחואן לאפורטה ייאלץ ככל הנראה לקוות שהשחקן יתעניין בצורה מיוחדת לשחק במועדון, כשנראה שמבחינת גודל החוזה, הוא יוכל למצוא עסקה מניבה יותר.

במקביל, ב-"Sport Witness" האנגלי ניסו לשפוך עוד קצת אור על המעבר של ראחים סטרלינג לקבוצה של קומאן, מהלך שלפי מספר דיווחים היה קרוב לצאת לפועל כבר בקיץ האחרון. לפי הדיווח, ברצלונה התעניינה בסטרלינג ובברנרדו סילבה, כשבתמורה הציעו למנצ'סטר סיטי את עוסמאן דמבלה ומרטין בריית'וויט. הסיטיזנס לא התלהבו, וכהצעה נגדית העלו את האפשרות שסטרלינג יעבור לבלאוגרנה בתמורה לאנסו פאטי, אלא שברצלונה לא השתכנעה והעסקה ירדה לטימיון.