הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא הוגן": המהלך מעורר המחלוקת של בוסקטס

קשר בארסה הכשיל התקפה של קאדיס, והוגדר: אנטי פייר פליי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.21 - 06:43
(getty)
(getty)
תחילת כתבהברצלונה בעיצומו של משבר מקצועי לא פשוט: מי שהתרגל בשנים האחרונות להיות אחד המועדונים הגדולים בעולם, מוצא את עצמו עם שני ניצחונות בלבד מתוך חמישה משחקים מתחילת העונה - רחוק מאוד מהצמרת, ובעיקר ביכולת חלשה. אתמול (חמישי), הקטאלונים ירדו רק עם 0:0 ממשחק החוץ מול קאדיס, תיקו שני ברציפות עבור הקבוצה, שהציגה גם במשחק הזה יכולת לא טובה. אחד האירועים הבולטים במשחק היה, כזכור, הרחקתו של המאמן רונאלד קומאן עמוק בתוספת הזמן בעקבותיו הערותיו העצבניות לשופט.

קומאן טען שהורחק מאחר וטען שבמגרש היו שני כדורים, מה שכמובן היה נכון, אבל אירוע מעניין לא פחות התרחש כמה שניות קודם לכן. זה קרה כאשר שחקן ברצלונה, סרחיו בוסקטס, שם לב לכדור השני שנמצא באיזור הרחבה אליה קאדיס תקפה - ובמהלך התקפה של קאדיס, בעט את הכדור לעבר סאלבי סאנצ'ס, שעמד להגביה כדור אחר לשחקן חופשי בתוך רחבת העונשין של טר שטגן. סאנצ'ס הוכשל, בעקבות המהלך, השופט קרלוס דל סרו נאלץ לעצור את המשחק - ואז החלה המהומה בעקבותיה הורחק המאמן ההולנדי.

בוסקטס ספג ביקורות לא קלות בתקשורת על המהלך הזה. ב"בולה" המקסיקני כינו אותו "אנטי פייר פליי", וב"אס" הגדירו אותו כ"מהלך לא ספורטיבי". "זה לא משחק הוגן", אמרה הכותרת של ה"מארקה" וכך גם האוהדים ברשתות החברתיות. קשר ברצלונה אמנם ספג כרטיס צהוב על המהלך, אבל הצליח ללכוד את זעם הציבור אליו - ולא בפעם הראשונה.