הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אגוארו: "לא מתחרט שעברתי לברצלונה"

הפרידה ממסי והמוות של מראדונה: החלוץ התראיין בספרד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.10.21 - 11:46
תחילת כתבה

קיץ לא פשוט עבר על סרחיו אגוארו: אחרי עשר שנים, החלוץ הארגנטינאי עזב את מנצ'סטר סיטי - במטרה להגשים אתגר חדש, ולשחק עם חברו ליאו מסי בברצלונה. אלא שאז, הוא קיבל שתי מכות. הראשונה היתה העזיבה של מסי, שהדהים את העולם והלך לפאריס סאן ז'רמן; השנייה, היתה הפציעה שהשביתה אותו למשך זמן רב. עכשיו, כאשר הוא סוף סוף אמור לערוך את הבכורה במדים החדשים נגד ולנסיה, אגוארו ערך ראיון נרחב ב"אל פאיס" - בה התוודה על היחסים עם מסי, וגם על מה שעבר בעקבות מותו של קרוב משפחתו, דייגו ארמנדו מראדונה.

"הרגשתי רע מאוד כשגיליתי", הוא סיפר על הרגע בו הבין כי מראדונה הלך לעולמו. "בהתחלה חשבתי שזה שקר, כמו הרבה פעמים בעבר. אבל כשראיתי שעוד ועוד אנשים אמרו את זה, התקשרתי לאדם קרוב - והוא סיפר לי שזה נכון". כזכור, אגוארו נישא לבתו של מראדונה, ג'יאנינה, ולהם נולד בן בשם בנחמין - שהוא הנכד של דייגו.

בנושא אחר, הראיון באופן טבעי עסק גם במסי - שהיה, כזכור, אחת הסיבות שאגוארו בחר להגיע דווקא לברצלונה. "אני לא מתחרט שהגעתי לבארסה. איזה שחקן לא היה רוצה לשחק פה? רוב השחקנים היו רוצים ללבוש את החולצה הזו, לא משנה אם בארסה טובה או רעה". עם זאת, הודה: "הגעתי עם הציפייה לשחק עם ליאו, ושתהיה קבוצה טובה ביחד. כשבארסה דיברו איתי, אמרתי: לא אכפת לי כמה תשלמו".

"כששמעתי שמסי עוזב, הייתי בהלם. בשבת (אחרי ההחלטה) הגעתי לבקר אותו, וכשראיתי כמה קשה לו - החלטתי לשנות נושא. דיברתי איתו על קבוצת ה-ESPORTS שלי", אמר בהתייחס לחברו הטוב, היום שחקן פאריס סאן ז'רמן. אגב, באשר לאגוארו - ע"פ הדיווחים בספרד, הוא הרגיש טוב לאחר משחק האימון במהלכו שותף, ואמור לקבל 20 דקות בערך מול ולנסיה במשחק הקרוב.