הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי: "אשמח להיות מנהל טכני בברצלונה"

"הפרעוש" בראיון בספרד: "אוהב את המועדון, רוצה לעזור לו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.21 - 07:45
תחילת כתבה

מעברו של ליאו מסי מברצלונה לפ.ס.ז' בקיץ האחרון היה ללא ספק אחד הסיפורים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל. "הפרעוש", שנחשב בעיני רבים לגדול שחקני הענף, הותיר חור עצום בליבם של האוהדים הקטאלונים, שמבחינתם איבדו את הסמל הגדול ביותר של המועדון ב-15 השנים האחרונות. אולם, אמש (ראשון), הארגטיני סיפק ראיון מעניין במיוחד ל"ספורט" הספרדי, כשייתכן שהשיב מעט תקווה לקאמפ נואו.

"תמיד אמרתי שאני אשמח לעזור למועדון בכל צורה שאוכל", סיפר מסי על רצונו לשוב למקום בו גדל. "אשמח להיות מנהל טכני ביום מן הימים. אני לא יודע זה יהיה בברצלונה או לא, או אם זה בכלל יקרה".

מסי המשיך: "אם תהיה אפשרות, אשמח לתרום שוב למועדון כי זה מקום שאני אוהב ורוצה שימשיך שיהיה לו טוב, שיצמח ושיהיה אחד הטובים בעולם".

על התקופה האחרונה עם המשבר הכלכלי, הוסיף הכוכב: "אף אחד מבארסה לא ביקש ממני לשחק בחינם. היה לי קיצוץ של 50% מהמשכורת ואפילו אמרתי שאני יכול לעזור יותר. המילים של ז'ואן לאפורטה פגעו בי, זה לא הגיע לי. אם דיברתי עם לאפורטה מאז? לא".

"לברצלונה יש סגל נפלא, הם משחקים טוב. אני צופה בהם מתי שמתאפשר לי, אני רואה שחקנים שמספקים הופעות טובות, כמו גאבי. ברמה הקבוצתית הם בסדר. כשקון (אגוארו) ודמבלה יחזרו, אם השני יחזור כמו שצריך וישחק טוב, הם יכולים לעזור מאוד לקבוצה. בארסה תמיד תהיה בעניינים, כי היא אחת הטובות בעולם. היא תמיד תיאבק על אליפות ועל הישגים נוספים, גם אם זה יקרה רק מאוחר יותר".

מסי דיבר על היחסים שלו עם אגוארו: "אני מדבר לעיתים קרובות עם קון, שלא היה שותף שלי לקבוצה עדיין אבל הוא חבר טוב. גם עם סרחיו בוסקטס וג'רדי אלבה אני שומר על קשר. אני לא מאוכזב מאף אחד מהשחקנים שם, אני מכיר אותם היטב. אלה שציפיתי מהם להגן עליי, הגנו עליי. כל הסיפור הפתיע אותם כפי שזה הפתיע אותי. הם היו לצידי ותמכו כל הדרך".

הארגנטיני התייחס לשינוי הגדול שעשה עם המעבר לפ.ס.ז': "זה היה באמת שינוי גדול, אמרתי בזמנו. לא דמיינתי עד כמה. למזלי אני כבר התאקלמתי פה, כל המשפחה מסודרת, הילדים בבית ספר. כולנו כבר התרגלנו לשגרת היום-יום ואנחנו מאושרים. אנחנו נהנים מהעיר הזאת וממזג האוויר".

לגבי האפשרות שיחזור לברצלונה, אמר: "אני לא יודע אם אשוב כשהחוזה בפ.ס.ז' יסתיים, אבל בוודאות יודע שאנחנו נגור בברצלונה לשארית חיינו, החיים שלנו שם. זה מה שאישתי רוצה וזה מה שאני רוצה. לגבי החוזה, לא יודע. פרישה אחרי המונדיאל? לא. אני פועל עכשיו שנה אחרי שנה, אני לא יודע מה יקרה אחרי המונדיאל, לא חושב על זה".

כשנשאל אם הוא לדעתו יזכה בכדור הזהב השביעי שלו, ענה: "בכנות, אני לא חושב כך. ההישג הכי גדול שלי זה מה שהצלחתי לעשות עם הנבחרת הלאומית שלי. אחרי מאבק ארוך כל כך, זה היה כל כך שווה את זה בסוף. זכייה שביעית בכדור הזהב זה יכול להיות משוגע, אבל אם לא, אז כלום לא יקרה. כבר השגתי את אחד הדברים הכי גדולים שהייתי יכול".