הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המאבק בין בארסה לקומאן על סכום הפיצויים

הקטלונים מציעים 7.5 מיליון יורו, ההולנדי לא מוכן להתפשר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.11.21 - 16:41
תחילת כתבה

בעוד כל העיניים הקטאלוניות נשואות לכיוונו של צ'אבי הרננדס לקראת החתימה בברצלונה, שמו של רונלד קומאן קצת ירד מהפרק. אלא שהיום (חמישי), "ספורט" הקטאלוני חשף שהמו"מ על התרת חוזהו של ההולנדי עדיין מתקיים - ועושה רושם, לפחות בינתיים, שהוא לא הולך להיגמר בקרוב.

על פי הדיווח, ברצלונה מציעה לקומאן 7.5 מיליון יורו בשני תשלומים שונים. ההולנדי, בשלב זה, דחה את ההצעה מכיוון שדרישותיו רחוקות מאוד ממנה. למעשה, קומאן דורש פיצויים של 12 מיליון יורו - מהם 6 מיליון יכסו את הסכום ששילם להתאחדות ההולנדית כדי להשתחרר מהחוזה בנבחרת, ו-6 מיליון נוספים ישולמו כפיצויים. לצד זאת, קומאן דורש בונוס מהעונה שעברה שמגדיל את הסכום. יש לציין שכך או אחרת, בארסה תיעזר בהלוואה מגורם שלישי כדי לשלם לקומאן את הפיצויים.

בינתיים, השיחות בין בארסה לאל-סאד לגבי צ'אבי מתקדמות היטב ובמועדון אופטימיים בנוגע לחתימתו כמאמן הבא. אחרי משחקו האחרון של צ'אבי בקטאר, כונסה פגישה בין ראשי אל סאד, ראשי בארסה וצ'אבי וסוכניו - ובה אמנם לא הושג הסכם, אך הייתה התקדמות. למעשה, כך על פי הדיווחים, בארסה תודיע על צירוף צ'אבי כבר מחר (שישי).

כזכור, לצ'אבי שי חוזה באל-סאד על 2023 עם סעיף יציאה של 5 מיליון יורו לכל קבוצה שהיא לא ברצלונה. עם זאת, הכסף לא משחק פה תפקיד והקטארים מעוניינים במשחק ראווה מול ברצלונה כדי להשלים את העסקה. לשם כך, נשלחו רפא יוסטה ומתאו אלמאני המריאו לקטאר כדי לדון עם ראשי אל-סאד, אך ללא ז'ואן לאפורטה - נשיא בארסה - ששמו הופיע על כרטיסי הטיסה, אך הוא לא הגיע בשל שינוי של הרגע האחרון.