הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רונאלדו הפסיד סופית בקרב שלו נגד מסי"

בספרד בטוחים: הוכרעה סופית התחרות ההיסטורית בין השניים, המספרים של רונאלדו כבר לא מספיקים לו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 10:24
תחילת כתבה

ליאו מסי זכה אתמול (שני), בפרס כדור הזהב השביעי שלו בקריירה. הארגנטינאי הוא כמובן שיאן הזכיות בכל הזמנים בפרס, ולא פחות חשוב מכך, פתח פער של שתי זכיות מהנמסיס הגדול, כריסטיאנו רונאלדו. פער שקשה לראות כיצד הפורטוגלי יצליח להדביק עד סיום הקריירה.

בספרד התייחסו הבוקר לנושא, כאשר בטור דעה ב'מארקה', נכתב כי "כריסטיאנו רונאלדו הפסיד סופית במירוץ נגד מסי על השחקן הגדול מכולם" והוסיפו: "נראה שהחלוץ של יונייטד יצא מהקרב הזה לתמיד. המספרים האישיים הטובים שלו כבר לא מספיקים לו כדי להיבחר לתארים האישיים".

"העונה הרעה עם יובנטוס והכישלון עם פורטוגל ביורו עלו לו בפרס האישי היוקרתי, כזה שנראה שבו למסי יש מונופול. זה אולי לא הוגן כלפיי כדורגלן שעדיין נמצא ברמות הכי גבוהות בגיל 36, אבל האמת היא שהחשיבות של רונאלדו בקבוצות שלו, לא דומה למה שהייתה בזמנו בריאל מדריד".

 

למי ששכח, כריסטיאנו רונאלדו זכה בעבר בחמישה כדורי זהב, אבל האחרון היה ב-2017. מאז, הוא ראה את לוקה מודריץ' זוכה ואת מסי מוסיף עוד שתי זכיות למאזנו. השנה, הפורטוגלי לראשונה לא הגיע אפילו לחמשת הראשונים בתחרות. אתמול, תקף הפורטוגלי את עורך ה'פראנס פוטבול' שעומד מאחוריי הטקס, על כך שהשתמשו לטענתו בשמו על מנת לקדם את הפרס.