הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לטובתו האישית ושל בארסה, עדיף שיעזוב"

מנהלה הטכני של ברצלונה על דמבלה: "עבר דיי והותר זמן, רוצים מחויבות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.22 - 18:35

אחרי ההפסד בסופרקופה לריאל מדריד, ברצלונה תנסה להסתער על תואר אחר. הקטאלונים יתארחו מחר (חמישי) אצל אתלטיק בילבאו בסן מאמס במסגרת שמינית גמר גביע המלך - בשחזור של הגמר מאשתקד.

מי שנמצא בספק גדול למפגש הוא ממפיס דפאי שלא היה חלק מהאימון המסכם, והסתפק רק באימון בחדר הכושר של המועדון. מי שעשוי לחזור לסגל הוא מרטין ברייתוויט, החלוץ הדני. בכל מקרה, םראן טורס ואנסו פאטי אמורים להמשיך לשתף פעולה בהתקפה מול האריות.

מאמן ברצלונה, צ'אבי התייחס לסאגה סביב עוסמן דמבלה: "הוא אמר לי שהוא רוצה לחדש את החוזה ושהוא רוצה להמשיך כאן. הייתי כבר ברור מאוד לגביו: או שהוא מחדש חוזה או שנצטרך למצוא פתרון אחר בתוך המועדון. המצב מורכב, אבל אני לא מאוכזב ממנו".

מאוחר יותר, שיחררה ברצלונה סרטון רשמי בו התייחסות של המנהל הטכני מתאו אלמני, בו הוא מדגיש באופן ברור את עמדת המועדון בנוגע לסאגת עתידו של הצרפתי: "התחלנו בשיחות עם הסוכנים של עוסמאן דמבלה לפני 6 חודשים. היינו בקשר קבוע איתם בקשר לעמדת המועדון - שאנחנו רוצים אותו. הוצעו לו הצעות שונות, עסקנו בזה הרבה. אני מאמין שעבר דיי והותר זמן עבור השחקן כדי להחליט היכן שוכן עתידו. נותרו 11 ימים בחלון ההעברות של ינואר, ההבנה שלנו היא שאחרי הסחבת הזו, השחקן החליט שהוא רוצה לעזוב, והבהרנו לו כי אנחנו רוצים שחקנים שמחוייבים לבארסה ולעתידה".

אלמני המשיך: "כדאי לו לעזוב בהקדם האפשרי, בין אם לטובתו האישית ובין אם לטובתה של בארסה. הודענו לו על כך, ועל בסיס זאת החלטתו של המאמן (צ'אבי) עומדת בקנה אחד עם עמדת המועדון. העובדה כי הוא מחוץ לסגל היא עניין של היגיון פשוט, מנקודת מבט טכנית, סיומו של המו"מ אומר באופן ברור כי השחקן לא רוצה להישאר כאן".  

במקביל, דווח בספרד כי נציגי בארסה אמורים להפגש עם רונאלד אראוחו על מנת לחתום איתו על חוזה ארוך טווח. הבלם, שמסיים חוזה ב-2023, מעוניין להשאר בקאמפ נואו ולפי הדיווחים מנצ'סטר יונייטד עוקבת בעניין.